Як правильно вибрати ноутбук.

2-28-2018

Як правильно вибрати ноутбук.
Ігроман, Дизайнер, Звичайний службовець. Ігроман – тут зрозуміло. Дизайнерові на відміну від ігромана ще важливий буде потужний процесор. Особливо якщо він має справу з 3D. Візуалізація 3D забирає багато ресурсів процесора. Тут важливу роль відіграє кеш пам’яті процесора другого рівня (L2), частота ядра, кількість ядер. Для ігроманів процесор – це швидкість завантаження гри. Для дизайнерів – це швидкість рендеринга. Далі звичайний робочий – це може бути бухгалтер, менеджер, касир, журналіст і так далі. То є люди, у яких ноутбук – це вторинна справа. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ноутбуки бу харьков.
Таким людям як правило може знадобитися максимум – послухати музику і подивитися фільм. На цьому вся міць ноутбука закінчуватися. Оперативної пам’яті достатньо буде середньої 2Гб. Проте якщо людина на роботі можуть знадобитися такі речі як автономія і мобільність наприклад, якщо часто треба їхати кудись. В цьому випадку важливими стають екран (матовий або дзеркальний), вага і життя батареї. Окремо розповім про екран. Велика частина ноутбуків йдуть з поганими екранами – дзеркальними. Знайти ноут з матовим екраном важче і коштує він дорожче, але зате такі екрани видно практично завжди і немає на екрані відображення вашого і вашої родини.
Ще деякі називають Acer, але особисто мені ця марка ненависна. Білі – зручно для очей. Зручна клавіатура. Єдиний мінус – це ціна. За своїм типажем яблуко – це не комп’ютери, це блін літаки! У них велика потужність, вони легкі, зручні, красиві, великий вінчестер і відмінна батарея. Сама по собі фірма цілиться на надійність і технологію. У всіх інших як правило 12 місяців.