Як робити ставки на спорт

6-4-2020


Робити ставки на спорт через інтернет сьогодні може кожен користувач. Всесвітня павутина рясніє барвистою рекламою різних БК, які пропонують відмінні умови і різноманітні бонуси. Яким букмекера віддати перевагу, вирішує виключно користувач. Вибирати необхідно, керуючись декількома основними критеріями, про які ми розповімо нижче. Також хочемо порекомендувати відвідати офіційний сайт букмекерської контори Фаворит favorit-sport.net.ua, адже тут у вас є реальні шанси на перемогу.

Повний список букмекерських контор і бірж представлений на нашому сайті в розділі «Рейтинг букмекерів». Перед тим, як зробити ставку на спорт, рекомендуємо ознайомитися з ним.

Що вибрати: БК або Біржу?

Визначтеся, де ставити на спорт: у класичній букмекерській конторі або на біржі.

У класичній конторі ви граєте проти закладу, тобто букмекер ризикує власними грошима. Тому до вибору сайту потрібно підходити відповідально: якщо клієнт починає систематично вигравати, то нечисті на руку БК урізують ліміти, затягують виплати або блокують запис за найменше порушення правил. Якщо ж ви зареєструєтесь чесної букмекерській конторі, то завжди зможете розраховувати на плідну співпрацю.

На біржах все інакше: ви укладаєте парі з таким гравцем, як і ви. Закладу немає різниці, виграєте ви або програєте. Сайт заробляє комісією, яку утримує від виграшного купона. Однак не для кожного прогнозу знайдеться суперник: ви часто не можете поставити стільки, скільки захочете. Зате має право запропонувати суперникові свій коефіцієнт і укласти вигідну угоду.

Біржа — вотчина професіоналів, які вміють торгуватися і чітко розуміють цінність кожного прогнозу, безпомилково визначають валуйные (завищені) коефіцієнти. Варто відкрити рахунок і в БК, і на біржі, щоб порівняти. Багато сайтів дозволяють зробити мінімальний депозит в 5 доларів — це зовсім невелике вкладення, яке дозволить отримати особистий досвід.

Ще однією істотною відмінністю біржі від БК є те, що в першому закладі користувач може закрити ставку на спорт ще до закінчення події, якщо у нього виникають сумніви в кінцевому позитивному результаті.

Приміром, у футбольному матчі 29-го туру іспанської Прімери між мадридським «Реалом» і «Жироной» коефіцієнт на перемогу «королівського клубу» становив 1,16, а на нічию букмекери виставили 8,00.

Розглянемо ситуацію, при якій ще до початку гри користувач зробив ставку на нічию. У дебюті зустрічі Кріштіану Роналду відкриває рахунок, але на 29-й хвилині гості його порівнюють. Природно, що коефіцієнт на нічию у матчі одразу змінюється і через півгодини гри становить 3,5.

Тут користувач вибирає: чекати до кінця матчу і заробити грошову суму з розрахунку коефіцієнта 8,00 або закрити спортивну ставку онлайн, задовольняючись прибутком за коефіцієнтом 3,5.

Оцінивши малюнок гри, досвідчений користувач розуміє, що після перерви «вершкові» істотно додадуть і зімнуть опонента, тому закриває позицію і забирає прибуток, не чекаючи кінцевої розв’язки.

Подібною стратегією користуються багато професіонали, але втілити її в життя неможливо класичної букмекерській конторі. Для таких ставок необхідно зареєструватися і пройти ідентифікацію на біржі.

Як вибрати букмекера?

Щоб робити ставки на спорт через інтернет без проблем, важливо правильно вибрати букмекера. Не слід довіряти випадковим людям. В переважній більшості вони рекомендують вам певні ресурси, керуючись корисливими спонуканнями.