Як вибрати брокера

12-17-2018

Как выбрать брокера
Зокрема, в Україні це ліцензія, видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. У РФ надійний брокер контролюється Центральним банком Російської Федерації і має відповідну ліцензію цього органу. Список ліцензованих брокерів можна подивитися тут — cbr.ru/finmarkets/files/supervision/list_brokers.xls. Наявність ліцензії також можна перевірити на офіційному сайті зацікавив вас брокера.
Також хочемо вам порекомендувати отзывы о Binomo
Важливий фактор та плата, яку з вас буде стягувати брокер торгівлі на фондовому ринку за надані послуги. Як правило, щомісяця буде зніматися певна сума за обслуговування рахунку, а також комісійні за кожну проведену операцію. Причому врахуйте — брокер отримує комісію у будь-якому випадку, незважаючи на те ви отримали прибуток від закриття контракту чи ні.
Комісійна винагорода може знижуватися, якщо ви збільшуєте обсяги торгів, або починаєте відкривати більшу кількість угод. Окремо у деяких брокерів оплачуються додаткові послуги як-то введення або виведення грошей. Більш низькі розцінки часто пропонують компанії з великою клієнтською базою, однак тут з невеликим капіталом складно буде розраховувати на індивідуальний підхід.
Наступний пункт — техпідтримка. Співробітники компанії повинні оперативно вирішувати виникаючі проблеми. Не полінуйтеся і протестуйте наскільки швидко служба підтримки реагує на повідомлення. Зв’яжіться з ними за допомогою доступних засобів і переконайтеся, що ваші питання вирішуватимуться оперативно. Адже якщо щось піде не так, а реакція брокера буде млявою або зовсім відсутнім, ви ризикуєте своїми грошима.
Для новачків, які тільки починають опановувати ази біржової торгівлі, доступ до навчального рахунку буде вельми до речі. Тут можна розібратися в нюансах роботи з цінними паперами, набити руку в таких елементарних речах як відкриття або закриття контрактів, додавання в торговий термінал інструментів. Причому все відбувається як при реальних торгах. Єдине — ви не ризикуєте при цьому реальними коштами.
ресурс, на якому зібрані кращі поради з різних видів заробітку і інвестування засобів. Саме тут ви зможете дізнатися, де взяти початковий капітал, куди і як правильно вкласти гроші, щоб їх примножити. Розглядаємо заробіток на Youtube і в соціальних мережах, інвестування в памм рахунки та акції. Розкриваємо секрети гри на фондовій біржі і ринку Форекс