Як вибрати гироборд

11-23-2018

Как выбрать гироборд
Свято наближається, свято наближається… А разом з ним і черговий головний біль – як догодити всім з подарунками? Особливо, якщо дитина вже досить доросла, і чітко озвучило свої бажання? Ну а, як відомо, – ростуть діти – ростуть і запити. Так ось, якщо ваша дитина заявив, що без гироскутера йому не прожити – допомогти вам відрадити його від цієї ідеї ми, на жаль, не зможемо.
Також хочемо вам порекомендувати это тот сайт
практично гігант серед міні-сігвеях. Зазвичай, на таких моделях вже не жорсткі, а надувні колеса, що теж покращує прохідність (і, до речі, на них вже можна кататися навіть по піску і снігу, що не змусить дитину чекати до весни). Їдуть вони максимум 15 км/годину, витримують граничний вагу до 130 кг, і від однієї двогодинний підзарядки ви зможете покрити відстань в 15-20 км.
Тут ось як раз все не так однозначно, як з розміром коліс і граничним вагою. На даний момент, основних постачальників гиробордов двоє – Китай і США. Знову ж таки, більшість американських моделей зібрано з китайських комплектуючих, хоч і коштують дорожче. “Китайці” теж є різні – як серйозні виробники, які гарантують якість, так і “підвальні”, які економлять буквально на всьому, починаючи від деталей і закінчуючи тим, що їх гироскутеры не проходять перевірку перед продажем. Так що, якщо раптом вирішите відхопити міні-сігвей задешево, не забувайте про цей нюанс.
Якщо ви пройшли всі попередні етапи і переконалися в надійності виробника – справа за малим: залишилося вибрати начинку майбутнього супутника вашої дитини. Ми рекомендуємо, в першу чергу, звертати увагу на ємність акумулятора і потужність електромотора. Перше дозволить довше покататися на одному заряді, а друге обмежить (або навпаки, підвищить швидкість катання.
Та й, загалом, батарея – одна з найбільш важливих деталей гироскутера, адже якщо вона буде неякісною, то й помре такий гаджет досить швидко. Тому приділіть їй максимальну увагу – бажано, щоб вона була зібрана на фабриці, якій можна довіряти і яка дорожить своєю репутацією. Крім того, при огляді гироборда – перевірте, чи є на ній відсікач заряду, який завадить самозаймання. В майбутньому це гарантує вам не тільки приємне, але і безпечне катання.