Найбільший реєстратор доменів для бізнесу Regery підготував кілька порад про те, як правильно вибрати доменне ім’я і на що потрібно звернути увагу при реєстрації. Коли виникає завдання реєстрації домену, то багато хто обмежується пошуком відповідного імені в традиційних зонах . Це хороший варіант, але далеко не завжди оптимальний. Іноді неочевидні варіанти доменного імені дозволяють вигідно підкреслити переваги компанії або допоможуть в проведенні рекламної кампанії. Також хочемо вам порекомендувати поиск домена на https://regery.com.ua/ru/domains/search
Вивчіть тематичні зони
Головне завдання доменного імені – це донести інформацію до користувача про те, що він зможе побачити на ресурсі.
У цьому можуть допомогти спеціальні тематичні зони. Наприклад, інтернет-магазини в Рунеті часто використовують домен .shop. Останнім часом популярність набирають географічні зони, наприклад, .moscow або .tatar. Заклади громадського харчування використовують зони .bar, .restaurant, .cafe, .pizza або .pub – дуже зручно, оскільки людина за посиланням може відразу зрозуміти формат закладу.
Є міф, що пошукові системи упереджено ставляться до нових доменних зон, однак Яндекс і Google офіційно спростовували цю інформацію.
Що щодо кирилиці?
У кириличних доменних зон, на кшталт .рф і .рус, є кілька переваг.
По-перше, вони підходять для сайтів компаній зі складними назвами, які можуть мати різні варіанти транскрипції – користувач рідше робить помилки при наборі адреси в браузері.
По-друге, кириличні домени легко сприймаються на слух. Це істотний плюс, якщо планується офлайн – реклама, наприклад, в радіоефірі. Домен в кириличній зоні дає можливість користувачеві легше запам’ятати адресу сайту і в майбутньому зайти на нього, коли буде потреба.
По-третє, можливості пошукової видачі. Не у всіх бізнесів є необхідність в сильному бренд і «навантажувати» користувача зайвої інформації про назву компанії буває ні до чого. Наприклад, користувач, бачачи сайт з адресою евакуатор-в-киеві.юа, відразу розуміє, що саме тут надають необхідну йому послугу. А як називається компанія – вже значення не має.
Ну і, нарешті, в кириличній зоні також поки менше реєстрацій, тому знайти відповідну назву простіше, ніж в традиційних зонах.
Безпека понад усе
Для багатьох бізнес-проектів втрата контролю над доменом може мати непоправні наслідки, тому питань безпеки слід приділити увагу ще на стадії реєстрації домену.
Уникнути помилок і зробити бізнес успішним допоможуть кілька простих правил:
Оформляйте домен тільки на саму компанію або на себе, як фізособа. Таким чином ви забезпечите себе, якщо виникнуть непередбачені конфлікти з підрядником – розробником сайту або найманим співробітником;
Захистіть акаунт. Хороші реєстратори пропонують безліч корисних можливостей: заборона на певні операції з доменом без фігурування уповноважених осіб, обмеження переліку IP-адрес, з яких є доступ до системи адміністрування і багато іншого;
Якщо ваш сайт передбачає безготівкову оплату товарів або послуг, а також авторизацію користувачів – обов’язково слід купити SSL-сертифікат. Як бонус: їх використання допоможе поліпшити свої позиції в пошукових системах – безпечних сайтів віддається пріоритет.
Як і всім, мені теж хочеться мати доступний спосіб заробітку без вкладень і мені зазвичай завжди потрібні гроші. На що? На всі! На відпустку, на ремонт, на подарунок дочці на день народження. Я працюю у фірмі, якій зараз нелегко, але роботу не кидаю.
Мережевий маркетинг у Росії дуже популярний і ви напевно зустрічали в інтернеті або ЗМІ під назвою «сітьові продажі», коли цікавилися альтернативними або додатковими джерелами заробітку. Для когось це джерело необмеженої прибутку, хтось вважає всю теорію прямих продажів обманом.
Приватний позику під заставу нерухомості – це досить простий і зручний спосіб отримання необхідного прибутку, як вид постійного заробітку. Така система кредитування вже давно завоювала популярність у споживачів різних країн світу.
Фарма (pharma) – бізнес в області фармацевтики, або заробіток на фарма-партнерках, поле діяльності якого сфокусовано на виготовленні та продажу лікарських препаратів. Цей вид заробітку в Рунеті легалізований, а ось в США і деяких інших країнах, така діяльність заборонена (це повязано з проблемами ліцензування).
Персональний блог (від Web Log) – це особистий веб-щоденник, в якому автор (блогер) робить публічні записи. Блогером може стати кожний, хто має бажання висловити свої думки перед аудиторією. Створити свій блог може будь-яка громадська організація або корпорація.