Як вибрати квартиру з гарною енергетикою

8-1-2018

Фахівці-біоенергетики впевнені – стіни наших осель буквально просочені інформацією. В тому числі і про власників квартири, яких давним-давно немає в живих. Саме тому і рекомендується при покупці не нового житла поцікавитися, хто володів ним раніше. Якщо господарі були добрими, гарними людьми, жили в злагоді і померли в старості природною смертю, ця квартира не тільки не доставить вам неприємних клопотів, але ще й буде оберігати вашу сім’ю. Однак якщо в оселі існував озлоблений на весь світ або людина страждає, хтось помер від хвороби або нещасного випадку, а також якщо колишній власник чіплявся за свої «квадрати» усіма силами – подумайте сто разів, перш ніж робити таке сумнівне придбання. Також потрібно бути обережніше з квартирами, які грабували, у яких стався потоп, пожежа або яке-небудь інше НП. Якщо Ви хочете купити або продати квартиру, то рекомендую звернутися в Агентство недвижимости аренда квартир Киев “Виктория и Ко”

Астрологи в свою чергу, пов’язують старе житло з планетою Сатурн, яка приносить стабільність, відчуття захищеності, спокою і комфорту. Здавалося б, все чудово, проте, з іншого боку, проживання на «вторинці», особливо старої, сильно позначається на нашому здоров’ї – хвороби затягуються і лікуються з працею, псується постава, травлення може, нападають лінь і меланхолія. Що робити? Боротися з впливом «окільцьований» планети і займатися своїм самопочуттям впритул.

На новому місці

Як вибрати б/у квартиру, щоб жити в ньому довго і щасливо?

По-перше, зверніть увагу на її номер. Вважається, що краще всього вибирати житло з парної нумерацією та з номерами, сума цифр яких дає парне число (наприклад, 35, тобто 3+5=8). У «непарних» квартирах найзатишніше почуваються кар’єристи і люди, вимушені за службовим професії часто роз’їжджати по відрядженнях.

Друге – вперше переступивши поріг оселі, прислухайтеся до себе. Що ви відчуваєте? Чи Комфортно вам або хочеться скоріше піти звідси ноги? Уявіть, що ви залишилися в квартирі одна на всю ніч – спокійно вам? Інтуїція стане вам вірним помічником.

Третє – оскільки найбільше скупчення енергії все-таки спостерігається в кутах, підійдіть до одного з них і прикладіть долоню до стіни. Неприємний холод, тремтіння по тілу, мимовільне бажання зупинити руку – це вже привід насторожитися. Якщо є можливість, для вірності спробуйте запалити свічку: рівне, впевнене полум’я говорить про те, що в будинку все чисто і благополучно, якщо ж вогник постійно тремтить, метається або, того гірше, коптить – негативу в приміщенні зібралося достатньо.

«Почистити» квартиру не так вже й складно. Хтось запрошує в свій новий будинок священика, щоб він освятив кожну кімнату і благословив мешканців. Хтось влаштовує грандіозну прибирання, вимиває підлоги солоною водою, провітрює будинок і проходить по ньому з церковної свічкою або святою водою. А хтось просто не звертає уваги на забобони, заводить кота, змушує підвіконня живими квітами і живе приспівуючи.