Як вибрати роботу своєї мрії

11-8-2018

Как выбрать роботу своей мечты
Багато роботодавці цікавляться не тільки твоїми робочими якостями, але й тим, що і як ти робиш поза офісу. Так що перш, ніж шукати нову роботу, згадай, що, де і як ти писала в останній рік-два. Агресія і неповагу стануть червоним прапором для hr-відділу. Так що неоднозначний контент варто сховати під замок.
Також хочемо вам порекомендувати на сайте
В ідеалі під кожну компанію має бути свій, з зазначенням основних переваг тебе як співробітниці саме на цій посаді в цій фірмі. Постав на перший план свої вміння й переваги, а не обов’язки на минулих роботах. Якщо у тебе є сертифікати, нагороди, інші види відмінності — не соромся згадати про них.
Крім великих сайтів, на яких є вакансії у всіх галузях, існують вузькоспеціалізовані (а також групи в соцмережах!), і там знайти ймовірність правильного роботодавця набагато вище. Фахівці рекомендують також створити власну сторінку, де можна розповісти про свої навички і побажаннях. Не потрібно намагатися влізти в кожну вакансію, представляючи себе «універсальним солдатом» — сучасний ринок частіше шукає фахівців у вузьких областях, багатоверстатників і так вистачає.
У багатьох компаній є групи або блоги, де обговорюються різні теми, пов’язані з її діяльністю. Можна показати себе як фахівця, відповідаючи на питання і заводячи онлайн-знайомих. Якщо ти покажешься їм компетентної, можеш потрапити на інтерв’ю швидше черги бажаючих з сайтів про пошук роботи.
І ось тут головне — правильно скласти лист. Не потрібно писати незнайомій менеджеру: «Візьміть мене на роботу!» Почни акуратно і заверши звернення фразами на кшталт «може, вип’ємо кави і обговоримо?», «зідзвонимося?», «чи можу я надіслати резюме?». Приємне ненав’язливе лист зазвичай справляє гарне враження.
Отже, тебе запросили! Запам’ятай, що «мисливців за головами» цікавить не твоє знання їх жаргону або переповідання резюме, а те, як ти можеш допомогти компанії своєю роботою. Покажи, що саме ти найкраще закриєш цю вакансію.
Відправ листа всім учасникам зустрічі, але не шаблонні, а з різними деталями і оборотами. Напиши, як ти була б рада стати частиною дружньої команди, та коротко нагадай, чому варто вибрати саме тебе.