Як вибрати Телевізор LG

4-20-2020

not found
Ця технологія – аналог «квантових точок» (QLED) компанії Samsung. В якості основи дисплея використовується IPS – панель. Технологія NanoCell і штучний інтелект здатні в значній мірі поліпшити колірну насиченість зображення телевізора – це процесор Alpha 9 другого покоління. Процесор також здійснює настройку звуку і акустики відповідно з типом контенту для ігор він один, для музичних кліпів іншого, для фільмів – третій, для ТБ – передач – четвертий. Крім цього, є функція напрямки звукового потоку на того, хто дивиться телевізор, і автоматичного налаштування яскравості підсвічування на основі інтенсивності зовнішнього освітлення. Можливе ручне регулювання параметрів звуку, є підтримка Dolby Atmos.
Також хочемо вам порекомендувати купить телевизор lg
Для більш точної передачі кольорів і відтінків в новинку LG використовується спеціальна підсвітка FALD, забезпечує полноматричное затемнення.
Додатково штучний інтелект використовується для обробки і розпізнавання природної мови. Це означає, що він може розуміти практично будь-які запити і виконувати їх – наприклад, телевізор здатний здійснювати пошук фільмів за жанрами, режисерам і т. В телевізорі за замовчуванням є підтримка штучного інтелекту Google Assistant, здатного розпізнавати російську мову. Також цей стандарт забезпечує підтримку варіативної частоти поновлення (VRR) і покращений реверсивний звуковий канал (eARC). Список його можливостей, крім перерахованого, включає високу швидкість передачі кадрів 4K (4K HFR). В обох моделях використовується розроблена технологія Samsung QLED, аналог LG NanoCell. Дисплеї на її використовують «квантові точки» для отримання червоного, зеленого і синього світла. Самі по собі «квантові точки» являють собою кристали, здатні світитися при дії електричного струму або світла. Схожа за принципом дії технологія є і в розпорядженні компанії Hisense. Виробництво налагоджено на заводі в Калузькій області.
Засоби штучного інтелекту все частіше використовуються для обробки звернень за юридичною допомогою.
На ринку зараз «вибух» даних.
На ринку зараз «вибух» даних.
Засоби штучного інтелекту все частіше використовуються для обробки звернень за юридичною допомогою.