Як заощадити час блогеру

4-15-2019

Как сэкономить час блогеру
Ідеї контенту на кожен день. Це контент – план з ідеями постів на кожен день, який вирішує питання про що писати . Ми робимо індивідуальні плани під конкретний бізнес і загальні, які можна адаптувати під будь-яку сферу. Кожну п’ятницю ми відправляємо приклади постів на найближчі сім днів. Більше натхнення для твоїх соцмереж ідеї фотографій. А ще, раз на тиждень ти отримуєш корисне лист з порадами. Розповідаємо про тексти, розвиток малого бізнесу, особисту ефективність, СММ.
Також хочемо порекомендувати почитати – Як економити час, поради блогеру. http://canis-club.kharkov.ua/yak-ekonomiti-chas-poradi-blogeru/
Власникам бізнесу Ми нагадаємо тобі розповісти про бізнес, зробити знижку, провести конкурс і просто розважити передплатників. А у тебе буде час зайнятися розвитком бізнесу.
Блогерам Тепер не треба ламати голову про що написати в соцмережах завтра. З контент – планом бути цікавим для своїх читачів дуже просто.
Не вистачає ідей на всі проекти. Одного плану вистачить для всіх твоїх клієнтів. На кожну тему можна написати десятки різних текстів.
Уяви, що у тебе є готовий календар з темами постів на місяць вперед. Скільки годин він тобі заощадить. Годин, які можна витратити на розвиток бізнесу або відпочинок.
Контент – план Ідеї постів на кожен день місяця. Економ час, ми все придумали за тебе.
Розсилка Поради для творців контенту. Я пишу статті, редагую тексти, веду свій блог. І знаю твою біль — скільки часу займає пошук гарної теми. Тому моя мета — допомагати тобі писати пости швидко і легко. Я хочу, щоб підприємці, блогери та SMM – менеджери не ламали голову, де взяти ідею. Займайся бізнесом і не забувай відпочивати, а я подбаю про те, щоб тобі завжди було про що розповісти передплатникам. Проект Kontent Box виріс , де разом з партнером ми допомагали малому бізнесу робити Instagram красивим і цікавим. А я придумую про що писати в соцмережах власникам бізнесу та блогерам. Разом з командою кожен місяць ми робимо контент – плани з ідеями і прикладами постів. Ти здивуєшся скільки годин може заощадити готовий список ідей.
Контент – план на тиждень Безкоштовно. Отримай 7 ідей для твоїх постів і познайомся з Kontent Box. 7 ідей постів приклади постів опис ідей порожній календар для ідей до кінця місяця. Ми навіть не попросимо дані твоєї картки.