Як зареєструвати шлюб з іноземців

3-11-2019

Как зарегистрировать брак с инострацем
переклад документів на українську мову, завірений нотаріусом.
Також хочемо вам порекомендувати ЮСТ групп Украина
Після реєстрації шлюбу, свідоцтво необхідно легалізувати для дії на території держави.
України у країні її майбутнього чоловіка.
За додатковою інформацією звертайтеся у Центр легалізації документів .
Німеччині, так і в Україні.
Для отримання цього документа йому видається пам’ятка, в якій зазначено перелік документів, необхідних для реєстрації шлюбу. У цьому списку вказані документи необхідні для подачі, як нареченого, так і нареченій.
Поряд із зазначеним вище переліком, є деякі особливості підготовки самих документів. Зокрема, довідка про сімейний стан. Раніше видавалася органами РАЦС лише за місцем прописки людини. В даний час Рацси подібні довідки не видають. Для цього поребуется внутрішній (цивільний) паспорт та ідентифікаційний код. Підписавши цю заяву, Ви підтверджуєте, що не перебуваєте в шлюбі і не маєте ніяких перешкод для його укладення.
Крім того, документи повинні пройти легалізацію, тобто Для того, що б уточнити які саме документи необхідні і які з них повинні бути легалізовані , майбутній чоловік йде в свій ЗАГС і з’ясовує всі ці питання.
Переклади зазначених документів в Німеччині найчастіше дорого обходяться нареченим (від 20 €), тому дешевше зробити ці переклади в Україні. Але, на жаль, у деяких землях Німеччини можуть зажадати переклад, здійснений присяжним перекладачем в Німеччині. Це питання так само бажано уточнити заздалегідь.
Німеччині, отримує так звану анкету нареченої”, заповнює і здає її в консульство Німеччини разом з дозволом і своїми легалізованими і переведеними документами.
На підставі цих документів вона повинна отримати візу в Німеччину на укладення шлюбу.
Дана інформація призначена виключно для тих, хто проживає на території ФРН і чий шлюб перебуває під загрозою розпаду. Зверніться в суди по сімейних справах, до ЗАГСУ або до адвоката.
Якщо шлюб розпався і хоча б один з подружжя прагне до розлучення, то шлюб може бути розірваний через суд у сімейних справах при суді 1 – ї інстанції.
Потім процес розлучення, як правило, ділиться на дві частини.
Вам буде загрожувати позбавлення візи.