Як заробити на People Group

Нещодавно стартував дуже хороший проект, який називається People Group. В першу чергу проект спрямований на заробіток для вебмайстрів.

Якщо у вас є хороший, розкручений сайт, то ви можете розміщувати рекламу компанії у себе на сайті, та отримувати гроші за переходи відвідувачів вашого сайту по рекламних посиланнях.

Так само можна залучати клієнтів для компанії і отримувати відсоток. Або розвивати свою команду по реферального системи.

Компанія пропонує пасивний заробіток

People Group випустила 1млн. своїх акцій. Первісна ціна їх 0.1$ за акцію, та і за березень місяць 2014 року вона зросла майже на третину.

Так само від кількості куплених акцій вам нараховуються %. Заробіток на перший погляд не дуже великий, адже з 1 акції вам нарахують лише 0.00648$ в день, це не золоті гори, які обіцяють в інтернеті.

Але якщо помножити на кількість куплених акцій, то можна отримувати, хоч і не великі гроші, але зате без будь-яких ризиків. У середньому виходить в місяць від 100 акцій близько 19$.
Так само проект може бути корисний тим вебмайстрам, які хочуть розкрутити свій сайт, спочатку ви розміщуєте рекламу на вашому сайті компанії, і зароблені від неї гроші можете відразу вкласти на розкрутку сайту компанією People Group.
Проект має прозору статистику і набирає чим далі, тим більше користувачів.

Хоча б для Експерименту ви могли б спробувати всі його можливості. По вкладеннях вам більше 15$ не потрібно буде. А якщо у вас вже є команда, з якою працюєте в інших проектах, то від залучення партнерів ви отримаєте перший капітал, і не потрібно буде вводити гроші.