Як заробити в соціальних мережах. 5 способів отримання доходу

Актуальне для вас питання — як заробити в соціальних мережах? Читаємо в цій статті — 5 найпопулярніших способів отримання доходу.

Людей, які щодня відвідують соціальні мережі, просто величезна кількість, саме тому соц. мережі стали не лише ресурсом для спілкування, але і засобом для отримання прибутку.

Спосіб №1 Розробка додатків для соц. мереж

Кількість вже існуючих і працюючих додатків у соціальних мережах просто величезна. А все тому, що на них можна гарно заробити.

Що являють собою програми? Це різноманітні ігри, журнали, опитування, тести, об’єднує всі різнотематичні додатки одне — для їх проходження потрібно заплатити ігрову валюту.

Сама ігрова валюта належить соц. мережі, але ця мережа виплачує розробнику програми певний відсоток або зовсім може запропонувати викупити це додаток. Такого виду заробіток значно перевищує доходи від реклами, наприклад, власник програми «Щасливий фермер» за 2009 рік зумів заробити 20 мільйонів.

Єдиний недолік заробітку на додатку — це те, що не кожному під силу створити такого роду продукт. Для цього потрібно мати навички програмування або мати можливість заплатити програмістам.

Как заработать в социальных сетях

Спосіб №2 Вакансії в соціальній мережі

На соціальні мережі працює велика група людей, це програмісти, адміністратори, співробітники технічної підтримки, модератори та інші.

Тому, щоб заробити можна просто влаштуватися на роботу за вільної вакансії. Головна перевага такої роботи — можливість працювати віддалено.

Спосіб №3 Заробіток на «лайки»

Існують спеціальні інтернет-майданчики, які дозволяють отримувати гроші за те чи інше дію в соціальних мережах. Такими майданчиками є Ротапост, Блогун та інші.

Спосіб №4 Торгівля в тематичних групах

В різних групах, основна тема яких — рукоділля, в’язання, вишивка та інше, можна активно продавати власні вироби. Окрім продажу виробів, можна зайнятися платними уроками та майстер-класами.

Спосіб №5 Соц. мережі, які платять за різні дії

За які дії можна отримати дохід? За реєстрацію, заповнення власного профілю, кліки, перегляди відео і інше. Такою мережею можна назвати PeopleString.

Ось кілька варіантів того, як заробити в соціальних мережах і отримувати регулярний дохід.

Вибір залишається за вами.

Как заработать в социальных сетях