Як знайти рефералів і добре на цьому заробити

Напевно, кожен замислювався, як знайти рефералів, як можна поліпшити ефективність роботи з контент біржами або іншими проектами в інтернеті.

Рішення проблеми

Це пошук партнерів, людей кого ви запросите в проект, і будете отримувати певний відсоток від їх заробітку. Але, не все так просто, у вас повинні бути хороші задатки лідера і природно ви повинні добре розбиратися в проекті.


Адже першими кого ви запросите будуть ваші друзі, знайомі та родичі. І їм ви повинні будете в найдрібніших подробицях розповісти про чудо виді заробітку.

Також варіант попроще

Це опублікувати оголошення на різних безкоштовних ресурсах. Описати суть роботи та переваги вашого проекту і чому саме з вами вигідно працювати. Можна ще завдання які призначені для вас у проекті публікувати на біржах і ставити ціну нижче, і отримувати тільки різницю в ціні.

Але, це досить затратно по часу, а різниця в грошах вийде маленькою.

Можна зняти невеликий відеоролик про те, як потрібно реєструватися і заробляти гроші на вашому проекті. І обговорити всі плюси і переваги роботи в інтернеті. Правда для каналу на YouTube доведеться вкласти трохи грошей.

Найпростіше створити свій сайт і грамотно описати свій проект, а попутно зареєструватися ще в декількох партнерських програмах. Тоді у вас буде більше шансів знайти рафералов, адже невідомо, який спосіб заробітку більше припаде до смаку відвідувачам вашого сайту.

Так само доведеться трохи вкласти грошей, але сайт простіше монетизувати, ніж канал на YouTube.
Ми впевнені, що за допомогою наших порад, ви знайдете відповідь на питання «як знайти рефералів», і зможете отримувати бажаний пасивних дохід.