Забезпечення безпеки при перевезенні небезпечних вантажів

Перевезення товарів на далекі відстані – досить прибутковий, але і досить ризикований вид бізнесу. Забезпечення безпеки при перевезенні в такій справі надається велике значення, і пов’язаної з цим, значною матеріальною відповідальністю.

Особливого ставлення вимагає доставка вантажів з китаю, з причини міжнародного характеру такого транспортування.

Про що свідчить наявність ДОПНВ?

Це означає володіння сертифікатом, який підтверджує здатність перевозити небезпечні вантажі на будь-яку відстань.

У цей розряд входять піротехніка та інші вибухові речовини, токсичні і легкозаймисті матеріали, хімічні самореагенты і т. п.

Залежно від типів небезпечних речовин та їх упаковки може бути оформлено кілька видів даного сертифіката.

Перелік вантажів, віднесених до категорії «небезпечні», оновлюється з періодичністю раз в 2 роки.

Але навіть не зазначене у цьому списку перевозиться речовина або виріб часто може нести загрозу життю і здоров’ю. Великі логістичні компанії, які спеціалізуються на далеких перевезеннях, це знають, що дозволяє їм уникнути можливих санкцій.

Забезпечення безпеки при перевезенні — технічна сторона

Перевезення небезпечних вантажів – один з найбільш складних видів транспортних послуг, вимагає обережності та ретельного дотримання жорстких регламентів. Це досягається високою кваліфікацією і досвідом всіх задіяних фахівців.

Крім того, відмінність у способах транспортування диктує свої особливості.

Для будь-яких вантажів, що представляють небезпеку, потрібні складна спеціальна упаковка і точна маркування, у разі автоперевезень – правильний підбір спецтехніки.

Резюмуючи сказане вище, можна стверджувати, що забезпечення безпеки перевезення вантажів, що потребують підвищеної уваги, під силу тільки дослідної логістичної компанії, здатної забезпечити весь комплекс необхідних заходів.