Як монетизувати спортивний сайт з трафіком

Також можете прочитати статті:

  • як заробити гроші;
  • як заробити в інтернеті;
  • серія статей про те, як почати заробляти самостійно.

Ті, хто пробував або заробляє на кліках, пишіть в коментарях про результати, діліться своїми схемами. Чекаємо обговорень і питань.

питання від хабієва аміра:

Здрастуйте, хотілося б дізнатися наскільки хороша тема спорту (вправи, мотивація і т. Д., не новинний характер) для монетизації? які краще види монетизації використовувати? або може краще вибрати іншу тематику? але в спорті розбираюся найбільше)

відповідь від шмідт миколи (автор сайту як заробляти.ру):

Здрастуйте.

Спорт хороший для монетизації, але монетизація активна, а не пасивна контекстною рекламою.

Саме вашу тематику краще монетизувати продажем спортивного харчування, тренажерів, всяких гаджетів для спорту (годинник, фітнес браслети і т.д.), інфокурсів навчальних. Можна продавати за партнерськими програмами і отримувати відсоток, а можна закуповувати товар, записувати свої курси і продавати самостійно. якщо ви заслужите довіру у своїх читачів, то товари і курси будуть розлітатися як пиріжки гарячі.

Якщо відвідуваність велика (від 10 000 унікальних відвідувачів на добу), то можна також непогано на контекстній рекламі заробляти. Можна і при більш низькій відвідуваності, але доходи маленькі будуть.

Також можна вправи записувати у вигляді коротких відео і вставляти відео в статті. Але відео не від youtube а відеохостинг moevideo. Там платять гроші за перегляди відео, тому що в них транслюється реклама. Якщо трафік тематичний і статті активно читають, то переглядів відео буде дуже багато. Для статей з відео інструкціями це хороша монетизація.

Також можна посилання розміщувати, якщо є показники тіц і pr. Але я для хороших сайтів з перспективою не раджу таку монетизацію. Хоча багато хто використовує і досить непогані результати.

Можна багато чого придумати, треба сайт бачити, статистику і аналізувати залученість аудиторії.