Заробіток на валюті: необхідні вкладення + на яких валютах найкраще заробляти

Здрастуйте! у цій статті ми будемо говорити про те, як заробити на валюті.

  1. скільки можна заробити : від 100 доларів на місяць.
  2. мінімальні вимоги: 1 — 2 тисячі доларів, 100+ годин на вивчення матеріалу.
  3. чи варто займатися : однозначно варто, але для цього доведеться дуже багато працювати .

Загальна інформація по заробітку на валюті

валютний ринок (його ще називають форекс) — стійка система взаємин з купівлі та продажу валюти.

Ринок валюти — самий волатильний і рухливий з усіх ринків. Все через велику кількість міжнародних платежів, постійного обміну валюти навіть в одній країні і величезного числа учасників. Це призводить до того, що курси валют змінюються щомиті. Такий ринок зручний для спекулянтів, які можуть купити валюту, а через 20 хвилин продати її (якщо дозволяють фінанси) з вигодою до декількох відсотків з однієї угоди.

Заробляти на будь-якому ринку складно. Неважливо, чи буде це ринок ф’ючерсів, акцій, облігацій або форекс. Але валюта, яка відрізняється високою рухливістю, приносить більше прибутку і ризиків. Будь-який фінансовий інструмент підпорядковується закону:

Чим більше ризики, тим більше прибуток.

Тому якщо ви хочете отримувати багато грошей і готові ризикувати-ринок валюти буде ідеальним рішенням.

Заробити гроші на валюті реально. Це може зробити кожен, тільки якщо витратить кілька тисяч доларів і сотню вільних годин на придбання досвіду.

У цій статті ми будемо розглядати відразу кілька способів заробітку на валюті: на обмінниках, на вкладеннях у валюту і заробіток на коливанні курсів (гра на біржі). Почнемо зі вкладень.

Вкладення у валюту

Це досить неоднозначний спосіб заробітку. Російський рубль ніколи не відрізнявся стабільністю. Тільки за часів закритої економіки срср і штучної підтримки курсу ми могли спостерігати більш-менш однозначну картину.

Але вже з початку 90-х економіка в країні знаходиться в настільки нестабільному стані, що люди, які зберігають заощадження в рублях, можуть як збанкрутувати (90 — е і 2014-2015 роки), так і залишитися в більш-менш стабільному становищі (криза 2008 року).

У той час як нашу економіку лихоманить, європейські валюти показують найбільш стабільні цифри. Однією з найстабільніших валют є англійський фунт, за ним слідують швейцарський франк і ієна. Щоб перекривати рівень інфляції і трохи вигравати на різниці курсів — досить зберігати заощадження виключно в цих валютах. Можна навіть скористатися послугами банків, але варто розуміти, що ставка за валютними вкладами в банках рідко перевищує 1 — 2%.

Якщо ви хочете ризикованих вкладень, можете спробувати заробити на курсі долара. З політичною нестабільністю в америці можна щодня очікувати як різкого злету національної валюти, так і її падіння.

В цілому, вкладення у валюту – не стільки спосіб заробітку, скільки можливість не втратити кошти і перекрити інфляцію. Поки в нашій країні намагаються намалювати цифри інфляції в 2,5 і 5,38% за 2016 і 2017 рік (згідно з офіційними даними росстату), захід давно тримає стабільні реальні 2%. При цьому, варто розуміти, що в росії такий низький показник інфляції досягається не за рахунок зростання економіки, а махінацій зі споживчим кошиком.

Тому, якщо ви хочете заробляти саме інвестиціями у валюту, варто подумати, чого ви хочете домогтися. Якщо стабільного покриття інфляції і невеликого доходу — підійде євро, долар, франк, фунт, ієна, юань. Якщо хочете заробляти-доведеться придивлятися до економіки країн 3-го світу.

Торгівля валютою

Тут все набагато цікавіше. Торгівлю валютою можна називати по-різному: спекуляція, гра на біржі і т.д. — її суть від цього не зміниться. Ви протягом одного торгового дня купуєте валюту, потім продаєте за вищою ціною. Або ж, якщо працюєте з брокерами, то берете кредит в певній валюті і відразу ж її продаєте. Як тільки курс падає-купуєте назад і повертаєте кредит, залишаючи прибуток собі. На перший погляд, заробити на купівлі та продажу валюти просто.

Але це тільки на перший погляд. Насправді за більшістю таких операцій стоїть величезна аналітична робота. Одна людина або навіть ціла команда аналізує ринок, дивиться, куди в наступну секунду піде графік, як на цьому можна заробити, чи є можливості увійти в угоду або вийти з неї.

Є дві можливості передбачити, куди піде ринок: технічний аналіз і фундаментальний. Технічний працює з графіками і людською психологією — дозволяє побачити за лініями руху ціни настрій людей, їх очікування і стан ринку в цілому. Фундаментальний аналіз ґрунтується на новинах та аналітиці. Тобто, в інтернет-виданні публікують новину про те, що англія хоче вийти з євросоюзу — почнеться падіння курсу фунта і євро.

Не вірте рекламі, яку вам нав’язують форекс-брокери. Заробляти не так легко, як вам здається. Це не просто лежати на пляжі з ноутбуком і здійснювати угоди, які будуть приносити вам сотні доларів. Це копітка робота, і відволіктися на хвилину часто означатиме — втратити прибуток або навіть вийти в збиток. Звичайно, в інтернеті торгувати стало набагато простіше, але якщо ви трейдер, вам доведеться дуже багато перебувати за комп’ютером.

Почати з 200 — 300 рублів або навіть з 1-2 тисяч не вийде. Для того щоб грати на ринку форекс, вам потрібно кілька сотень доларів, які ви зіллєте з імовірністю в 90%.

Саме тому торгівля на біржі підійде тільки тим, у кого є на це час і сили. Доведеться витратити близько сотні годин тільки на те, щоб отримати основну інформацію, «переварити» її і зрозуміти, що з нею робити. А ще потрібно просадити одну-дві тисячі доларів: без цього нікуди.

Найвідоміші угоди на форекс ринку

Щоб ви розуміли, що на ринку валют можна заробити, я приведу вам 3 світові угоди, які принесли людям, що провернули їх, величезний статок.

3 місце. енді крігер проти нової зеландії.

У 1987 році найважливіший індекс америки, що показував стан 20 найбільших компаній, впав на 22%. На біржі почалася паніка, багато хто почав продавати свої доларові активи, намагаючись перевести гроші в» тиху гавань ” — валюти інших країн. Через це деякі валюти стали необгрунтовано дороги.

Енді крігер зрозумів, що новозеландський долар переоцінений, тому він відкрив позицію проти нього. А так як він розпоряджався не тільки своїми коштами, а й грошима довіреного фонду, то своєю ставкою перевищив весь обсяг грошової маси нової зеландії, заробивши менше ніж за одну торговельну сесію мільйони доларів. З чуток, він міг заробити і більше, але уряд країни подзвонив в компанію, де працював енді і попросив закрити угоду.

2 місце. стенлі дракенмілер і вкладення в німецькі марки. 

1 стенлі дракенммілер скористався тим, що берлінська стіна була знесена, а для німецької економіки настали важкі часи. Тоді він вклав величезні кошти в німецькі марки і, як тільки вони піднялися, продав їх, отримавши близько 60% прибутку. Вклав він тоді приблизно 2 млрд доларів.

1 місце. джордж сорос і його гра проти банку англії. 

Першого місця по праву заслуговує джордж сорос. У той час як німецька марка намагалася стабілізуватися, англійський фунт показував впевнене зростання. Але за ним не було ніяких економічних показників, а значить, він був фіктивним. Джордж відкрив серію шортів проти фунта, заробивши за один день трохи більше 1 млрд доларів чистого прибутку.

Заробіток на обмінниках

Це один з найпростіших, але недооцінених способів заробітку. Суть його проста – ви знаходите кілька обмінних пунктів, моніторите курси, обчислюєте, скільки витратите грошей на переказ, порівнюєте позиції і, якщо вдається на чому-небудь заробити, то проводите угоду.

Але насправді все не так просто. Якщо ви і зможете заробити, то тільки на різниці курсів валют. Виходить практично те ж саме, що і на форексі, тільки ви витрачаєте менші суми і більше ризикуєте. Заробити, переганяючи гроші з qiwi на яндекс.гроші і назад, не вийде в принципі. Бо через комісії сума буде щоразу нижчою.

Єдиний адекватний варіант зараз-обмінники битків і ефіру. Курс скаче кожен день, змінюючись на 1-2 сотні доларів на годину. Іноді інформацію не встигають оновити, часто дані беруть з різних бірж, тому суми можуть різнитися. Мабуть, це єдиний спосіб заробляти на постійномуОбміні валют.

У багатьох обмінників є партнерські програми, тому за залучення нових клієнтів вам будуть платити відсоток від заробітку системи. Це єдиний реальний спосіб онлайн-заробітку без ризиків.

На яких валютах можна заробляти

Тут все залежить від того, чого ви хочете. Якщо просто вкладати і отримувати мінімальний заробіток — вам підійдуть стабільні європейські валюти на зразок долара, євро, франка, ієни і фунта. Якщо хочете заробляти на вкладенні в валюти перспективних країн-шукайте можливості в третьому світі: африці та азії.

Якщо ви починаєте займатися торгівлею-краще для себе визначити кілька валютних пар, які ви регулярно будете моніторити. Для початку вистачить однієї, а потім можна розширюватися до 3 — 5. Вибирайте на свій розсуд, тут однозначних порад немає.

Криптовалюта

У розмові про валюти я не міг не розповісти про крипті. Зараз ця тема все ще актуальна, і багато людей тільки-тільки починають шукати можливості заробітку саме на віртуальних валютах.

Я скажу про це лише кілька слів:

Робота з криптовалютою-гра в рулетку.

Це вже навіть не форекс ринок. Тут все ще більш непередбачувано і залежить не тільки від світових подій, але і від великих гравців, яким може прийти в голову просто вийти з гри і скинути величезний обсяг валюти, тим самим обваливши ринок.

На криптовалюта ви можете разово заробити величезні гроші. За підсумками 2017 року той же біткоіни дав зростання майже в 1000%. Менш популярні валюти показували прибуток в десятки тисяч відсотків за підсумками минулого року. Разовий заробіток, якщо ви вгадаєте об’єкт інвестицій, цілком реальний. Ви зможете отримати величезну суму, вклавши навіть кілька тисяч рублів. Але зробити заробіток регулярним у вас не вийде.

Єдиний прийнятний і більш-менш стабільний заробіток на криптовалюта-заробіток на обмінниках.

Відгуки про заробіток на валюті

Перш ніж починати, хотілося б розповісти про людину, яка працювала в банківській сфері і грав на біржі. Він почав з ф’ючерсів, але суті справи це не змінює.

Він розповідав, що за рік постійного вивчення матеріалів та гри на реальному рахунку він навчився більш-менш виходити в 0. За цей час він витратив близько 60 тисяч рублів і 12 місяців наполегливої роботи і вдосконалення по кілька годин на день.

Щоб зняти всі питання про заробіток на обміні валют, пропоную ознайомитися з відгуками:

петро: ” всім, хто думає, що заробити на форексі може кожен, дорога тільки до зливу рахунку. І туди ж тим, хто думає, що торгувати валютою просто.
Новачки, які приходять на ринок форекс, просто зливають депозити і біжать або нити на форумах, або вчаться на своїх помилках. Тут виграють тільки 15% гравців, всі інші сидять в глибоких мінусах.
Якщо сумніваєтеся в законності цього способу заробітку-працюйте з біржами через банки. Топові банки вже точно не будуть малювати графіки і обманювати клієнтів».

Є також ще відгуки по форексу, що розділилися два табори:

відгук №1

відгук №2

Як ви можете бачити, ставлення у людей до заробітку на валюті двоїсте. В основному це стосується торгівлі на форекс ринку. Одні стверджують, що заробити там нереально, і ви просто-напросто зіллєте депозити, інші більш раціонально підходять до цього питання і кажуть, що заробити можна, але не кожному це дано.

Особисто моя думка така: заробити на курсі валют новачкові нереально. І без зливу депозиту в кілька десятків тисяч рублів в будь-якому випадку не обійтися. Але після того як будуть набиті перші шишки, справа піде швидше.

Загальний підсумок

Заробляти на валюті можна. Ринок форекс-це не обман, як багато хто звик думати. Просто тут для того, щоб стабільно виходити в плюс, недостатньо грати краще, ніж 55% гравців, як у випадку з ринком акцій, а потрібно перебувати на рівень вище тих, хто намагається на цьому заробити.

Якщо ви хочете заробляти на форексі, вам доведеться багато чому навчитися. Іноді навіть потрібно змінити свій характер і підхід до заробітку. Але результат того вартий. Як ви бачите, великі гравці заробляють мільйони доларів за одну угоду, так що ви цілком можете стати новим джорджем соросом.