Заробіток на bitcoin — за чи проти?

Заробіток на bitcoin у всіх на слуху, але не всі знають, що це таке конкретно. Якщо дослівно перекласти bitcoin — це буде біт або байт монета, або монета бінарного коду.

Не секрет, що биткоин є найдорожчою по відношенню до долара криптовалютой. На момент написання статті його курс становить — 1 биткоин близько 300 доларів США.

Що ж таке криптовалюта

Це віртуальна, квазі валюта платежу, яка не має матеріальної форми, а існує тільки у вигляді цифр на екрані монітора. Биткоин можна обміняти на існуючі валюти платіжної системи РФ, за допомогою відповідних сайтів-обмінників або бірж криптовалют. І валюту благополучно вивести, за вирахуванням визначеної комісії через систему інтернет банкінгу.

Динаміка курсу биткоина по відношенню до долара США розвивалася наступним чином. Якщо на 1 січня 2014 р. 1 биткоин дорівнював приблизно 1000 доларів, то на 1 січня 2015р. його ціна впала більш ніж в три рази. Плавне і між тим наростаюча тенденція падіння даної кріптовалюти пояснюється насамперед забороною здійснення операцій з биткоином на Китайських валютних біржах.

В даний час є велика кількість так званих биткоин-кранів. Це такі сайти, які майже без всяких зусиль роздають невелику кількість сатоши, десь від 100 до 1000.

Щоб їх отримати потрібно просто ввести капчу, і відбувається невеликий розіграш їх кількості, наприклад крутиться рулетка або комбінації цифр і ця процедура повторюється через годину. Таким чином з одного биткоин — крана в середньому за день можна зібрати близько 5000-6000 сатоши, що буде еквівалентно 1 рублю.

Також з’явилася достатня кількість сайтів, представники яких, пропонують користувачем купити їх хмарні виробничі потужності. Обчислюються як правило в гигахэшах для видобутку битків і обіцяють прибуток в середньому на 5-10 відсотків на місяць. Не вдаючись у подробиці, чим більше купиш гигахэшей, тим більше битків отримаєш.

Середній термін окупності

В середньому термін окупності таких сайтів становить 6-8 місяців, але є ризик, що в будь-який момент будь-який з сайтів, просто зникне з вашими кровно заробленими грішми.

Заработок на bitcoin - за или против?Поки що самим надійним способом видобутку биткоинов та іншої кріптовалюти, є асик — майнеры — то є спеціальні пристрої, які мають одну функцію — майнить криптовалюту.

Коштують вони від 500 доларів і доходить до 12 — 15 тисяч. З урахуванням постійно мінливої динаміки курсу, термін їх окупності стоїть під великим питанням. Але є один маленький, але істотний плюс — ви ні від кого не залежите.

Єдине, що з ним може трапитися — вона перегорить або відключать світло за несплату, так як споживає велику кількість електроенергії.

З урахуванням вищевикладеного, приймайте рішення варто вкладати зусилля та кошти в заробіток на bitcoin.