Заробіток на доставці продуктів — як це зробити в інтернеті?

Ви живете в невеликому місті або у великому мегаполісі? Власне, і в тому і в іншому випадку, такий інтернет заробіток на доставку продуктів додому допоможе вам відкрити свою справу і непогано заробити!

Наприклад, у невеликих містах такої послуги може і не бути, а молоді матусі або літні люди, так і просто бажаючі заощадити час, із задоволенням нею скористаються.

У великих містах, такий бізнес теж може дати свої плоди: оцініть роботу конкурентів і запропонуйте якість вище, а ціни нижче.

З чого почати?

Якщо вам сподобалася ідея, не складе труднощів створити простий сайт по темі. Скористайтеся платформами по створенню сайтів такими як Joomla або WordPress.

Далі розмістіть свою пропозицію на сайті і шукайте потенційних клієнтів. Основна стаття витрат впаде на створення рекламної кампанії як в інтернеті, так і в безкоштовних газетах з оголошеннями і зовнішній рекламі.

Приймати замовлення можна, не тільки через інтернет, але і по телефону.

Пропонуємо, заручіться підтримкою людини, який буде весь час на зв’язку. У вашому реченні можуть бути різні тарифи на доставку в денний і нічний час. Включіть в перелік послуг експрес доставку товару. Крім того, врахуйте при формуванні ціни, в яку точку міста ви будете доставляти продукти.

Заработок на доставке продуктов - как это сделать в интернете?

Багато великі супермаркети надають хорошу знижку при покупці продуктів на певну суму. Отримайте дисконтну картку і пропонуйте клієнтам продукти за нижчими цінами. Не забудьте пред’явити чек своїм покупцям.

Чому покупець повинен робити замовлення саме у вас? Озирніться, багато подібні служби, наприклад, доставка піци, пропонують лише одну – дві послуги. Ви ж можете залучити і утримати покупця, якщо розширите свій асортимент.

Наприклад, ви можете запропонувати не тільки доставку продуктів харчування, але і ліків, побутової хімії і т. д.

Для початку, організуйте доставку продуктів харчування тільки у своєму районі. Якщо підприємство буде вигідним, розширюйте горизонти і залучайте в свій штат нових співробітників.

Якщо ви витрачаєте багато часу на вибір продукту, можете зробити погодинну оплату. До того ж має сенс, бути постійно на зв’язку з клієнтом, якщо, приміром, потрібного товару не буде, за погодженням ви можете його замінити.

Заработок на доставке продуктов - как это сделать в интернете?

Більшість книг по особовому тайм менеджменту, дають пораду звільняти свій час, скорочуючи такі справи, як похід по магазинах і пошук потрібних продуктів.

Наостанок, наступна порада: заробіток на доставці продуктів можна швидко розпочати напередодні свят! Саме в цей період така послуга буде максимально затребуваною.