Заробіток на фарма-партнерках

Фарма (pharma) – бізнес в області фармацевтики, або заробіток на фарма-партнерках, поле діяльності якого сфокусовано на виготовленні та продажу лікарських препаратів. Цей вид заробітку в Рунеті легалізований, а ось в США і деяких інших країнах, така діяльність заборонена (це пов’язано з проблемами ліцензування).

В Індії, наприклад, заводи виробники мають в своєму розпорядженні необхідною ліцензією на виробництво, але це не обов’язково означає, що вони мають ліцензії на саме ліки. Цими причинами і пояснюється стрімке зростання реалізації товарів такого типу в Європі.

Цей спосіб заробітку пов’язаний з просуванням ліків (таблеток і різних препаратів) від виробників та його подальшою реалізацією. В основному, ухил робиться в орієнтації на іноземного споживача, в меншій мірі на російського споживача.

Фарма-партнерки

Партнерських фарма-програм в Інтернеті чимало, але більшість «просунутих» користувачів знайомі від сили з 2-3-ма з усіх, але цих програм істотно більше. Пропонуємо розглянути, які партнерські програми з фарм відомі сьогодні.

  • По-перше, є партнерки повністю відкриті, з реєстраційною формою, що не передбачає поля для інвайту (англ. invite — запрошення) , а якщо воно є, то отримати інвайт не складно. Звичайно, такі партнерки незмінно платять вчасно, у них відмінна підтримка, але вартість препаратів, як правило, висока.
  • По-друге, є так звані «напівзакриті» партнерки. Вони мають дещо більшими можливостями оплати, ніж відкриті, і ціни у них порівняно нижче. Однак реєстрація передбачає проходження невеликого співбесіди у служби підтримки. Але боятися цього не варто, оскільки це не стане бар’єром на шляху до успішного заробітку.
  • По-третє, – це повністю закриті партнерки, куди можна потрапити тільки «за рекомендацією». Торгівля тут ще більше за зниженими цінами, а асортимент зосереджений на популярних популярних препаратах.

Найбільш відомими фарма-партнерками на даний момент є Glavmed, Stimul-Cash, Rx-partners.biz, Pharmcash.com, Myrxpartner, Rx-affiliate-network.com.

Їх популярність пояснюється легко — на залучення партнерів витрачаються хороші гроші. Один тільки цей факт дозволяє говорити про те, що в фарм доходи дуже високі. Розглянемо детальніше на чому тут можна заробити…

Заработок на фарма-партнеркахGlavmed – найбільш відома і надзвичайно популярна фарма-партнерка.

В ній можна робити до 30-40% доходу від обсягу продажів і близько 15% на реферальном доході. Асортимент постійно оновлюється і номенклатура препаратів дуже велика. Лити трафік є можливість за посиланням зі своїм особистим ID (не найефективніший варіант). Набагато краще, якщо створити власний шоп (аптеку) на окремому особистому хості і на хості Главмед. Для створення шопа краще використовувати старі трастові домени. Виплати тут виплачують двічі на місяць з холдом 2 тижні на будь-які платіжні системи Webmoney, Paypal, Epassporte, Wire transfer і т. д.

Заработок на фарма-партнеркахStimul-Cash – ще одна, не менш популярна, фармацевтична партнерка.

Високі комісійні можна встановлювати самостійно (до 75% від продажу), є також 5% реферальних відрахувань. Трафік можна «заливати» за посиланням з особистим ID (як у Glavmed), або також організувати незалежну аптеку, як на власному хості, так і на хості Stimul-Cash. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що Glavmed і Stimul-Cash дуже схожі. Є постійне поповнення шаблонів сайтів аптек. Продають як Generic, так і Brand пілси (пігулки).

Дженерики (генерик, женерик, генеричний препарат; англ. Generic) — це непатентованный лікарський препарат, що є відтворенням оригінального препарату. Виробники дженериків не використовують, наприклад, брендове слово Viagra на упаковках своїх пілсів, вони називають ці дженерики Левітра, Силагра, Сухагра і т. д.

Виплати тут відбуваються часто – щотижня, з холдом 2 нед., а грошові кошти нараховуються на рахунок Webmoney, Epassporte або ж Wire transfer, Paypal.

Заработок на фарма-партнерках


Pharmcash
– солідна партнерка, фахівці якої розраховують не тільки на власні розробки, але і на успішні методи конкурентів. Комісійні становлять 40-50 % (залежно від суми замовлення. Реферальний дохід — 10%. Величезний вибір препаратів (500+), в т. ч. бренди, дженерики, хербалы та інші. Всі можливі види оплати (віза, майстер, чеки). Детальна статистика по трафіку і досконалим транзакціям. Унікальні матеріали для того, щоб наповнювати сайти-шопи на 5-ти мовах і ін. Є можливість робити лендінгем, що цілком прийнятно для початку.

Заработок на фарма-партнеркахRX-Partners – випробувана часом фарма-партнерка, досить відома на просторах Інтернету. Комісійні тут трохи нижче, ніж пропонують перераховані вище, і складають близько 30-50% від продажів. Реферальна програма дозволяє отримувати 10% від загального доходу. Способи «злити» трафік мають стандартну схему: по посиланню з особистим ID або зробивши аптеку на хості RX-Partners і власному хості. Позитивною особливістю партнерки є безліч багатомовних шаблонів-сайтів аптек. Реалізують Generic пілси. Виплати проводять щотижня, з холдом всього 1 нед., гроші будуть зараховуватися на вибір – на рахунок Webmoney, Paypal, Epassporte, або Wire transfer.


Заработок на фарма-партнеркахMyrxpartner
– унікальна партнерка з відкритою реєстрацією, дещо відрізняється від інших. Залежно від продажів комісійні доходи в ній можуть збільшуватися до 40%, починаючи від стандартних 25%. Колосальний вибір лікарських препаратів (більше 500 шт.), є найбільш «ходові» контроллы, а також ксанакс, сома, валіум, трамадол та ін. Щоб «лити» трафік, пропонується «поставити» власний магазин. Виплати не менше $100 за запитом, оплата в WMoney. Сучасний варіант фарма-партнерки з власною сторінкою на Facebook, де можна залишати відгуки і коментарі.


Заработок на фарма-партнеркахRx-affiliate-network
– досить велика партнерка. Має комісійні 30% від продажу препаратів, а також 10% від доходів рефералів. Список препаратів великий (понад 500 препаратів) і постійно поповнюється. RХ-affiliate-network продає Generic, Brand пілси, а також інші препарати. отримали популярність на зарубіжному ринку. Про те, які існують способи зливати трафік, все гранично просто і давно вже відомо: стандартний – зробити свій магазин або ж застосувати посилання з власним id. Мультимовна підтримка і більше 20 шаблонів з високою якістю юзабіліті. Гроші можна одержувати два рази на місяць, по середах і без всяких холдов. Переказ коштів здійснюється на Bank Wire, PayPal, Webmoney.

На сьогоднішній день фарма-бізнес «обростає» цікавими характеристиками, змушуючи задуматися, як про перспективний спосіб монетизації трафіку. На продаж лікарських препаратів можна заробляти, але даний сегмент потребує певних умінь і знань в області ведення цього бізнесу.