Заробіток на ігрових автоматах

Один з найпопулярніших видів дитячого дозвілля – гра на всіляких ігрових автоматах (та й дорослі іноді захоплюються цим). Заробіток на ігрових автоматах для дітей цілком легальний.

Ігрові автомати привабливі для багатьох.

  • По-перше, надає інтуїтивна зрозумілість ігор і можливість щось виграти.
  • По-друге, той факт, що напевно ну і кого з дітей, які приходять в такі центри, ігрових автоматів вдома немає, і тому вони хочуть насолодитися веселощами по максимуму.

Пропонуємо вам заробити на цьому, відкривши розважальний центр.

Відкриття розважального центру

По-перше, потрібно визначитися з місцем, де буде знаходитися розважальний центр з ігровими автоматами. Ясна річ, що орендувати приміщення в підвалі або просто в житловому будинку немає ніякого сенсу. Потенційні клієнти ніколи не дізнаються про існування розважального закладу, а значить, ваш прибуток буде дорівнювати нулю.

636363636

Ідеальний варіант – оренда приміщення в кінотеатрі або торговельно-розважальному центрі. Люди йдуть сюди з думкою відпочити і витратити гроші, а вже діти, яких люди часто беруть з собою в походи по магазинах, точно не дадуть батькам пройти повз цікавих автоматів.

Крім того, непоганим варіантом буде оренда приміщення в спальному районі. Кількість дітей в таких районах досить велика, а значить, і відвідувачів ігрового центру буде теж багато.

6363635354

Після того, як ви визначитеся з приміщенням, необхідно зайнятися з’ясуванням того, які ж ігрові автомати найбільше популярні серед населення. Як показує практика, серед відвідувачів дитячого віку найбільше популярні спортивні автомати (наприклад, автомати, дають дитині відчути себе за кермом спорткара) і всілякі «стрілялки».

Клієнтам постарше такі автомати, швидше за все, будуть нецікаві, тому придбайте також:

  • аерохокей,
  • віртуальний футбол,
  • інші автомати, для гри в які необхідно хоча б як-то думати і прораховувати ходи суперника наперед.

Крім того, для найменших відвідувачів (3 року і молодших) рекомендуємо замовити батут. Такі маленькі діти ще не розуміють, як грати на автоматах, а ось рухова активність їм чудово знайома і зрозуміла.

Значить, вони зможуть відпочити у вашому розважальному центрі з таким же успіхом, як і їхні батьки й старші брати.

35353534453

Вивчивши пропозиції компаній, що продають ігрові автомати, а також відвідавши ігрові центри і з’ясувавши, які типи автоматів найбільше популярні серед відвідувачів, ви зможете замовити саме ті ігрові автомати, які швидко завоюють популярність серед дітей і дорослих, а вам принесуть непоганий прибуток.

Опрацювання маркетингової стратегії

Як і будь-який бізнес, розважальний центр необхідно розрекламувати – донести до клієнтів інформацію про те, що ваш розважальний центр працює і готовий прийняти перших клієнтів.

Якщо ваш центр розміщений у спальному районі, то витратитися на рекламу доведеться пристойно.

Замовити в друкарні тираж листівок і розклеїти їх на дошках оголошень серед будинків і розкласти їх жителям у поштові скриньки. У разі оренди приміщення під розважальний центр у великому торгово-розважальному комплексі все гранично просто. Вам достатньо замовити велику яскраву вивіску, і відвідувачі центру, може бути, що зайшли сюди зовсім з іншими цілями, приділять півгодинки вашому розважального центру.

e1414963252553

У міру зростання популярності ігрового центру не забувайте купувати додаткові ігрові автомати і орендувати приміщення в інших торгово-розважальних центрах. Крім того, хорошим маркетинговим ходом стане створення системи бонусів за принципом «Більше граєш – менше платиш».

Чим більше часу клієнти будуть приділяти часу вашого ігрового центру, тим менше їм потрібно буде платити за ігри, що сприятиме зростанню популярності ігрового центру.

535353533

Спробуємо підрахувати, у скільки ж обійдеться відкриття розважального центру з ігровими автоматами. Вартість 10 ігрових автоматів – 70-80 тисяч рублів (10 автоматів – оптимальна цифра. Це і не дуже дорого, і достатньо для того, щоб залучити перших клієнтів), оренда приміщення у великому торгово-розважальному центрі – 150-200 тисяч рублів на місяць. Ще 50-60 тисяч піде на рекламу.

Враховуючи те, що середньостатистичний ігровий центр приносить прибуток у розмірі 250-300 тисяч щомісяця, виходить, що для повного повернення інвестицій необхідно 6-8 місяців.

Погодьтеся, це дуже непогано, особливо якщо враховувати те, що після того, як ви розрахуєтеся з усіма кредитами (якщо ви, звичайно, брали), то вся виручена сума буде осідати у вашій кишені.