Заробіток на серфінгу і читання платних листів

Заробіток на серфінгу і читання платних листів є одним з досить легких і простих способів заробітку в інтернеті. Такого роду заробіток не вимагає спеціальних знань і вмінь, якщо освоїти його в повній мірі, можна мати стабільний заробіток.

Багато, хто починає заробляти на читанні платних листів, незабаром закидають цей вид заробітку, а даремно. Крім читання листів на сайтах, можна виконувати і багато інших оплачуваних завдань, а так само заробляти на залучення рефералів.

Пропонуємо огляд сайтів, які забезпечать вас роботою:

  • SEOSPRINT – сайт, який обігнав багато інших по популярності в цій сфері. У цьому проекті бере участь велика кількість користувачів. Тут ви можете читати оплачувані листи, виконувати завдання і тести.zarabotok_заработок_без_вложений_2
  • WMMail.ru – дуже зручний у всіх відносинах сайт. Користувач легко розбереться, що до чого. Заробити на читанні листів, виконання цікавих завдань і на серфінгу (перегляді сайтів).
  • Seo-fast.ru – відмінний конкурент попереднім сайтів. Заробити також пропонується на читанні листів, серфінгу, автосерфінгах, завданнях.
  • ProfitCentr.com – надійний сайт, який працює з 2009 року. Він надає ті ж послуги, що й описані вище сайти. Увагу варто звернути на те, що оплачувані посилання з’являються постійно!
  • WMZona.com – серйозний конкурент WMMail.ru. Крім іншого тут існує можливість взяти участь у конкурсах, отримати грошові премії, просунутися по кар’єрних сходах.
  • WMPublic – теж дуже хороший проект! Заробити можна в основному на завданнях та серфінгу. На сайті є форум, де можна відшукати потрібну інформацію.
  • VIP Promotion.net – досить молодий проект, зроблений на тому ж скрипті, що і SEOSPINT, але ви будете заробляти не в рублях, а в доларах. На сайті постійно проводяться конкурси. Зареєстровано вже близько 100000 учасників.

Безумовно, самим прибутковим заробітком на вищезгаданих сайтах, є виконання різноманітних завдань та доручень. За пару годин можна заробити 2-3$. Завдання бувають на будь-який смак і різної вартості. Навіть новачок у цій справі, може відразу заробити на оплату інтернету, телефону та інших послуг.

Заработок на серфинге и чтении платных писем

Не забудьте завести свій гаманець WebMoney і залишити на сайті свою електронну пошту. Саме на нього вам будуть приходити платні листи для читання.

У будь-якому випадку, заробіток на серфінгу або читанні платних листів, або на виконанні завдань, можливий, але необхідно попрацювати!