Заробіток на спортивних ставках

Існує думка, що заробіток на спортивних ставках це та ж лотерея. І так само, як у лотереї, виграш залежить лише від вашої удачі і везіння.

Я особисто не згоден з цією думкою і в цій статті спробую структуровано викласти свою точку зору на даний вид заробітку.

Розглянемо наступні питання:

 • Наскільки реально заробити на ставках новачкові?
 • Є надійні стратегії ставок?
 • Як працюють букмекери і де робити ставки?
 • Як робити ставки на спорт?
 • Поради по заробітку на ставках для початківців
 • Наскільки реально мати заробіток на спортивних ставках новачкові?

  Заробіток на ставках відноситься до високоризикованих інвестицій, однак цей спосіб вкладень може принести більше прибутку, ніж звичайний банківський вклад на депозит. Що стосується ризику, то він присутній при будь-яких операціях, пов’язаних з фінансами. Якщо ви кладете гроші на депозит, ви точно також ризикуєте, особливо у світлі сьогоднішньої політики роботи з банками Центрального банку РФ.

  Зазвичай новачки вибирають футбол, хокей або баскетбол. Кожен відчуває, що саме в цих видах спорту він розбирається краще за все. Однак на думку багатьох професіоналів, найбільш прибутковим для прогнозування є теніс, але якщо цей спорт вам не до душі, і ви все-таки вибираєте футбол, то вибирайте гри в чемпіонатах, де найменше ймовірності в договірних матчах і основою прогнозу є майстерність команди. Я рекомендую Англію та Іспанію.

  Надійно почати заробляти ви зможете, якщо виберете дуже помірну стратегію ризику. Реальна сума, на яку може розраховувати новачок при мінімальних вкладеннях – це 10% від ставки в місяць.

  А за витратами, чисто психологічно, прийміть для себе, що раз в місяць ви повинні сходити на стадіон і вболівати за улюблену команду. Похід на стадіон — це 1500-2500 руб. витрат. Ось і витратити ці гроші на ставки, а ваше «повболівати» — це і є ваша ставка. Повірте такі витрати ви не будете вважати великими втратами, навіть якщо нічого не виграєте. На стадіоні у вас теж небагато шансів виграти розігрується автомобіль.

  Є надійні стратегії ставок?

  Стратегій ставок в Інтернеті ви знайдете безліч. Це і стратегія ставок на тотал (догони), зазвичай у баскетболі, це і щукінська стратегія ставок на теніс. Є окремі стратегії на бейсбол і на скачки.

  Повірте, багато з цих стратегій гарні, але вашої стратегії серед них ще немає. Вона у вас з’явиться з досвідом, і напевно буде «вашої», з особливостями вашої психології і досвіду.

  Найкраща стратегія ставок це як “філософський камінь” – всі її шукають, але далеко не факт, що вона є взагалі. У будь-якому разі, які б хороші результати не давала стратегія в минулому, не думайте, що ці результати повторюватися і в майбутньому. Ризик є і буде завжди.

  Для новачка, головна стратегія — менше ризиків. Хай краще ви розчаруєтеся від цього виду заробітку від малих доходів, ніж від втрати великих грошей. А якщо на виграні гроші, вам ще вдасться іноді купити дружині квіти це вже непогано.

  Як працюють букмекери і де робити ставки?

  Букмекерські контори заробляють на ваших ставках.

  Прийміть це як аксіому, і не думайте, що ваш виграш залежить від заробітку букмекера. Для вас букмекер — це той же таксист, який швидко і комфортно доставить вас до потрібного результату.

  Можете знайти букмекерську контору недалеко від будинку і ходіть між справою, приносите їм гроші на ставки, але я вважаю, що в даному форматі роботи занадто мало інформації і комфорту для зважених рішень за ставками. Я рекомендую вибирати інтернет-біржі. Плюси очевидні — величезний вибір, маса актуальною, супутньої інформації та легкість зміни букмекера, якщо щось не сподобалося.

  Якщо ви реально стурбовані питанням «як робити ставки на спорт«, то я рекомендую betobzor.com В одному вікні ви отримуєте відразу і огляди ігор, і вибір кращих букмекерських контор, з користувальницьким рейтингом, і навіть отримаєте школу беттінг. Крім власне ставок і можливого виграшу, у вас також буде шанс виграти у конкурсах, які регулярно проводяться на цьому майданчику.

  Для новачка, це хороший шанс спробувати різні варіанти ставки на спорт і при цьому не бігати по всіх просторах інтернету в порівнянні пропозицій.

  Як робити ставки на спорт?

  Якщо ви ніколи ще не робили ставки в букмекерській конторі (БК), то зробіть наступні кроки:

  • заведіть електронний гаманець (WebMoney, ЯндексДеньги — цього достатньо) якщо у вас його ще немає;
  • уважно прочитайте правила БК, з’ясуйте основні терміни і поняття прийняті на майданчику;
  • увійдіть в БК, якщо вас влаштовують правила;
  • поповніть депозит – помістіть певну суму на свій рахунок в БК (про суму я говорив вище);
  • вибирайте події, які вважаєте надійними і робіть ставку;
  • читати прогнози і орієнтуватися на прогнози рекомендую пізніше, після того, як зрозумієте, що ваш досвід і чуття вам точно недостатньо.

  Основна проблема гри через інтернет — ефект затягування. Робити ставки через інтернет дуже просто (досить зробити кілька кліків), і ця легкість втягує вас робити ставки відразу на кілька подій, раз є гроші на рахунку.

  Поради по заробітку на ставках для початківців

  • не кладіть занадто великі суми грошей на рахунок у БК. Не давайте собі приводи для спокус.
  • не робіть більше однієї ставки на день і тільки на найближчі події. Менше приводів буде передумати і «додати ще».
  • частіше знімайте прибуток (якщо вона з’явиться), щоб не мати спокуси робити великі ставки.

  Перше і головне правило ставок для новачків — грайте в БК тільки на вільні гроші, тобто ті, що ви можете витратити без ризику для благополуччя себе і своєї сім’ї. Не грайте на гроші, взяті в борг або зі спільного сімейного бюджету.

  Тільки після того, як ваші ставки за підсумками періоду (наприклад, місяць) покажуть стабільний, не обов’язково великий, дохід, починайте використовувати окремі стратегії.

  Використовуйте стратегії, як елемент посилення власної гри. І пам’ятайте, що кожна відома стратегія була випробувана, і, як правило, хороша, для окремих видів спорту. Тому підходьте до застосування «чужих» стратегій творчо, вдумливо. sport-400x229

  Удачі вам, якщо надумаєте!