Заробіток на стартапах

Заробіток на стартапи — це не тільки інвестори. Стартапами сьогодні прийнято називати будь-які бізнес-проекти, що перебувають у стадії становлення та розвитку. Весь проект зазвичай будуватися на будь – якої нової технології або інноваційної ідеї.

Початок стартапів

Чи знаєте ви, що перший стартап був організований в 1939 році в США. Свою назву він отримав від слів «стартувати» і «запускати». Важко уявити собі цей самий перший стартап!

Цікаво, що згодом він переріс в досить успішну компанію, Хьюлетт – Паккард!

Якщо ваш сайт, проект відрізняється родзинкою, його можна назвати стартапом. Чи знаєте ви, що до останніх можна віднести і соціальні мережі «ВКонтакте», «Однокласники», «Facebook». Два перших сайту, це вдалі копії, сама оригінальна ідея належить авторам Facebook.

Прикладів успішних стартапів можна навести безліч. Чого коштують одні тільки Google, Twitter, YouTube, Вікіпедія!

Базис стартапу

Безумовно, базисом хорошого стартапу є оригінальна новаторська ідея. Навіть сам план хорошої ідеї може коштувати дорого.

Заработок на стартапах

Вирішальну роль тут так само буде грати згуртована команда. Часто це хлопці, які хворіють своєю ідеєю і володіють різними якостями для її втілення. Один розробляє продукт, інший його реалізовує, третій займається пошуком клієнтів і т. д.

Що б відшукати інвестора для свого проекту, слід знати про існування бізнес – ангелів і венчурних фондів.

Перші – це приватні особи, які інвестують в стартап свої власні кошти, очікуючи прибутку тільки в перспективі.

Другі – інвестують гроші своїх вкладників, вважаючи за краще в основному проекти з високою і середньою часткою ризику і при цьому високоприбуткові.

Беріть участь в різних конкурсах стартапів, тематичних форумах, заходах по венчурному інвестуванню. Це досить хороші методи для пошуку інвесторів.

Заработок на стартапах

Ще можна порадити, дати оголошення на форумах і сайтах і пошукати біржі стартапів, які надають фінансування для проектів.

Стадії розвитку стартапу

Від моменту появи ідеї до її виходу на ринок, стартап проходить кілька стадій розвитку:

  • Pre-seed – стадія появи і обмірковування проекту.
  • Seed – стадія складання бізнес плану, технічного завдання, тестування, підготовка до запуску. На цьому етапі ви повинні створити працюючий прототип.
  • Пошук перших інвесторів.
  • Startup – завершальна стадія проекту, запуск і перші кроки в роботі. Стадія зростання і розширення.
  • Стадія виходу з бізнесу, венчурних інвесторів і бізнес – ангелів. Зробити це можна через випуск акцій компанії на біржі, прямий продаж акцій і т. д. На цьому етапі зростання стартапу сповільнюється, а саме підприємство стає стабільним.

Можливо, ваш проект пройде більш швидкі стадії становлення і розвитку. Головне, що б ваш заробіток на стартапах був успішним і приносив вам хороший дохід!