Заробіток на своїх знаннях чи чужих?

Багато хто думає, що заробіток на своїх знаннях вимагає обов’язкової супер-кваліфікації або супер-освіти.

Батьки з дитинства твердять нам, що необхідно вчитися, отримати диплом, щоб досягти чого-небудь у житті.

Але скільки ж треба перелопатити книг і підручників, переварити інформації, щоб досягти заповітної мети. Адже більше половини всіх цих знань нам може і не знадобитися, але діватися нікуди, і доводиться витрачати багато часу на всі ці заліки, курсові, реферати та інше.

Прогрес не стоїть на місці, в століття швидкостей і нових технологій суспільству потрібні грамотні й освічені люди.

Який вихід запитаєте ви?

Є в кожній галузі знань фахівці, послугами яких можна скористатися і заощадити свій час, сили і нерви.

Ось так і виникають компанії і фірми, які надають такі послуги. Ними може скористатися кожен. Зараз на ринку досить таких компаній, але постає питання, як знайти такого виконавця, який не підведе, виконає замовлення якісно і в строк.

Побудувати таку компанію – процес складний і трудомісткий. Якщо ви володієте певними знаннями, то на цьому можна заробляти, але ще необхідно мати організаторську «жилку». Потрібно вміти зібрати всі необхідні ланки і вибудувати ланцюг, щоб механізм запрацював.

Першим справою і, напевно, найскладнішим буде знайти грамотних, розумних виконавців, залучити їх на свою сторону. А це не просто, адже такі фахівці користуються великим попитом. Чим більше фахівців різних областей знань ви залучите, тим більше гарантії, що ваше підприємство буде мати успіх на ринку.

Ви будете надавати посередницькі послуги між виконавцем і замовником, отримуючи за це певний відсоток. На цьому можна добре заробляти. При цьому заробіток на своїх знаннях перетворюється в заробіток на чужих знаннях.

Друга задача – знайти замовника

Для цього необхідно офіційно зареєструвати вашу фірму, створити зрозумілий, грамотно оформлений сайт, добре розрекламувати вашу компанію, щоб клієнт переконався в тому, що має справу з серйозною і солідною організацією.

Дайте докладний опис ваших послуг, умови та порядок виконання замовлень і розрахунків, просіть замовників залишати відгуки про якість та строки виконаних робіт і розміщуйте ці відгуки на сторінках свого сайту. Всі будуть бачити вашу роботу і це приверне більше клієнтів.

В умовах жорсткої конкуренції сумлінне виконання своїх зобов’язань перед замовником підніме вашу компанію на досить високий рівень і забезпечить вам хороший і стабільний дохід.

Дерзайте!Заработок на своих знаниях или чужих?