Заробіток на тестуванні програм точно існує

Заробіток на тестуванні програм не просто існує, але в принципі і розвивається. Адже сьогоднішній споживач прискіпливо ставитися до якості споживаного товару.

Ми говоримо про різні ігри, софт та інших програмних продуктах.

Конкуренція на цьому ринку досить висока, отже, попит і вимоги теж завищені. Особливу увагу розробники приділяють якості що випускаються програм.

Види тестування програм

Бета – тестери стали нормою для будь-якої пристойної контори. Компанії вкладають в процес тестування своїх продуктів величезні гроші.

Креативні розробники програм, придумали новий спосіб тестування і деякої економії коштів у цій сфері. Отже, увага!

Сьогодні будь-який користувач може почати тестувати програму і заробляти на цьому гроші! Так, ви не помилилися, компанії–розробники програмного забезпечення пропонують своїм користувачам самостійно шукати помилки!

А чому б і ні? Наприклад, ви працюєте в улюбленому браузері добу на проліт і цілком можливо, що іноді система падає. Якщо у вас вийде виловити таку помилку, то розробники заплатять вам за уважність!

Чи знаєте ви, що росіянин С. Глазунов, заробив на пошуки помилок Google Chrome понад 13 000$! Звичайно, він працює програмістом, і виявляти помилки вміє краще за будь-якого користувача, але все ж це не применшує і ваших можливостей у даній галузі.

Таким чином, ми виділяємо ще один вид заробітку: заробіток на пошуку помилок в програмних продуктах.

Зокрема, на сайті MicroSoft про їх програмі тестування ви можете прочитати тут.

Заработок на тестировании программ

Заробіток на тестуванні ігор

А що якщо ви любитель комп’ютерних ігор? Тоді робота з їх тестування, теж повинна вам сподобатися.

Ідею вже підхопили і створили сервіс під назвою Game-testers.net – проект для заробітку на пошуку помилок. До слова сказати, він має величезну клієнтську базу.

Включитися в роботу може будь-яка людина, яка досягла 12 років. Звичайно знадобиться знання англійської мови. Ну і наявність різних ігрових консолей не завадить.

Роботу оплачують, по-різному, в середньому, на наші гроші буде виходити в районі 250 рублів у годину.

Звичайно, при цьому розробники вибирають відповідних співробітників, які вміють добре виявляти недоліки. Якщо вам довго не пропонують роботу, візьміть ситуацію під контроль і відправте електронні листи своїм потенційним роботодавцям.

Не забудьте згадати про досвід у цій справі, приміром, ви брали участь у різних віртуальних змаганнях і т. д.

Які помилки ви можете виявляти? Наприклад, неякісний переклад, помилки в графіку, виділення «багів».

Поки цей популярний вид заробітку в основному тільки в Америці та країнах Європи. Поспішайте, незабаром заробіток по виявленню помилок отримає масове поширення і в нас!

Заработок на тестировании программ

Заробіток на тестуванні має перспективу, не тільки в ІТ галузі.

По мережі тестують і послуги, зокрема «таємний покупець» але це вже інша тема, про неї пізніше…