Заробіток в інтернеті на капчі — перелік топових ресурсів

Заробіток в інтернеті на капчі з’явився не так давно. А сьогодні кожен з нас, досліджуючи простори інтернету, постійно стикається з таким поняттям, як капча – спеціальне зображення, на якому пишуться цифри або букви для введення. Ця графічна картинка ставить своєю метою перевірити реальний ви людина або, наприклад, робот.

Такий код створили власники сайтів, що б зупинити спамерів. Розсилка реклами — спаму все ще популярна у деяких рекламодавців. Спамери в свою чергу придумали спеціальну програму для розпізнавання такого коду.

Далі, власники сайтів зашифрували код таким чином, що жодна програма не могла його розшифрувати. Чесно сказати, деякі люди теж не в змозі зрозуміти, що ж зображено на такій картинці!

Тоді спамери пішли іншим шляхом і створили свої ресурси, на яких пропонують вводити код з картинки всім, бажаючим отримати заробіток в інтернеті на капчі.

Ось перелік таких сайтів:

  • kolotibablo.com;
  • antigate.com;
  • Rublik.com;
  • Captchabot.com;
  • httpinternet;
  • Captcha2money.com;
  • Captchabuks.com;
  • antiquate.com;
  • pixprofit.

Заработок в интернете на капче

До плюсів цього заробітку можна віднести отримання доходу без будь-яких вкладень. Сама робота відрізняється простотою і легкістю, все що потрібно від вас це ввести цифри у віконце. Працювати ви можете коли вам зручно і скільки завгодно часу.

До мінусів можна віднести маленькі гонорари, за введення капчі ви отримаєте навіть менше, ніж за кліки. Оплата за одну картинку 0.005 – 0.01 цента, тобто в день можливо заробляти 1$ і більше, все залежить від кількості вільного часу і посидючості. Сама по собі робота декілька монотонна. Крім того, доведеться тривалий час напружувати зір.

Не варто відразу відкидати цей спосіб заробітку, адже гроші, які ви отримаєте від введення капчі можуть додати вам впевненості в тому, що в інтернеті можна заробляти і можливо це стане першим вашим зараблтком в інтернеті.

Сума зароблених вами грошей прямо пропорційна кількості вгаданих ключів: більше вгадали – більше заробили! За введення капчі вам можуть доплатити до 200%!

Новачкам, які починають свою роботу в мережі, цей спосіб заробітку може підійти, тому що не дивлячись на не великий дохід, що не вимагає особливих навичок.

Заработок в интернете на капче

Рекомендуємо вам завести електронний гаманець у системі, переважно Webmoney, на нього зможете виводити зароблені вами гроші.

Радимо зареєструватися на декількох сайтах, що б мати відчутний дохід. Майте на увазі, якщо у всесвітній павутині ви зустрінете чарівну програмку, яка зобов’язується проводити введення капчі за вас, знайте, що це вже пройдений етап і нічого крім бана вона вам не принесе.