Заробіток в інтернеті на опитуваннях — невеликі поради

Заробіток в інтернеті на опитуваннях ви зустрічаєте кожен раз, коли ви починаєте свій серфінг в мережі, там і тут проскакують оголошення про доступне заробіток і потрібно всього лише пройти реєстрацію, а далі діяти за інструкцією.

Дуже часто на цю приманку трапляються новачки. Як би там не було, але заробити в інтернеті дійсно можна і почнемо з такого способу, як участь в опитуваннях.

заработок на опросах

Невеликі, але важливі поради

  • Сайт, який пропонує вам роботу, попросить заповнити анкету, яка вимагає від вас досить багато даних.

Гарненько подумайте, чи хочете ви викладати інформацію про себе невідомо кому?

Звичайно ні!

  • Придумайте собі віртуальну особистість, але щоб не екстравагантну, а таку як всі (середній вік, сім’я, дитина і так далі) – так у вас буде більше шансів брати участь в опитуваннях, адже ви рядовий користувач, а таких багато.
  • Не вказуйте в анкеті ваш постійний email, для цієї мети краще створити новий ящик — Google, Yandex, Mail.ru (безкоштовних сервісів повно).

Нехай туди приходять всі повідомлення про майбутні опитуваннях, в тому числі і спам, що часто трапляється після реєстрації на таких ресурсах. Ящик необхідно перевіряти з частою регулярністю, а ще краще встановити поштовий клієнт, який буде це робити за вас.

  • Отримавши запрошення – відразу ж вирушайте на опитування. Контролюйте зацікавленість сайту у вас, як в потенційному людину, віддає свій голос. Тобто, якщо вас довгий час не запрошують, чи щось не так в анкеті і ви не підходите за тематикою опитувань, або це «пустушка», створена для збору інформації про користувачів і т. д.

Заработок в интернете на опросах

Не думайте, що якщо в запрошенні вам написали: «ціна опитування 1$» — то так воно і буде. Це звичайна реклама. Як правило, один опитування коштує копійки (від півцента). Тепер, якщо ви зареєстровані на безлічі таких ресурсах, то і запрошення будуть частіше, а значить і грошей більше.

Так що нехтувати ними не варто – адже ви вирішили цим поповнити свій гаманець? Правда, тут є одна «заковика». Щоб вивести зароблені «кров’ю і потом» заощадження, потрібно набрати в скарбничці сайту певну суму (зазвичай від 5$ і вище), а це станеться не скоро.

Отримавши «зелене світло» на довгоочікуваний опитування, бажано позитивно поставитися до його вмісту і довести останній до кінця. Це означає, що якщо вас запитують: чи зацікавлені ви в даній послузі (товар і т. д.) — клікайте «Так», а далі по пунктах анкети.

Часу на це буде витрачено мінімум, а оплата, як правило, відбувається миттєво. Хочеться відразу попередити – вона вас розчарує трохи, але все ж це ваші гроші.
Заработок в интернете на опросах

Заробіток на опитуваннях — підіб’ємо підсумки:

  • Досить часто такі сайти створюються для залучення користувачів і можливий варіант «пустушки»
  • Ресурси, де можна дійсно заробити, можна перерахувати по пальцях. Перед заповненням анкети, пройдіться по мережі з питанням про сайт і почитайте відгуки користувачів.
  • Гроші платять копійчані і якщо ви нічого не вмієте, то можете сміливо починати реєстрацію.
  • Пам’ятайте, що збір інформації про користувача справа добровільна, але викладати всю правду не варто, адже цим можуть скористатися зловмисники.

Отже, в інтернеті це далеко не єдиний спосіб отримання прибутку і завжди є можливість знайти щось інше, але захищаючи заробіток в інтернеті на опитуваннях можна сказати, що він від вас не зажадає будь-яких капіталовкладень.