Заробіток в інтернеті на рефералах

Заробіток в інтернеті на рефералах — реальна можливість пасивного заробітку.
Перед багатьма людьми, які відчули на собі цілком реальну можливість заробітку в інтернеті, рано чи пізно постає питання: «Хто такі реферали і яким чином на них заробити гроші?». Відповімо на це питання і розглянемо найбільш дієві методи, якими вже користуються багато користувачів в мережі.

Реферали – хто вони і яку функцію виконують?

Реферали – це колектив учасників партнерської програми, реєстрація яких була проведена за конкретною ссылке зареєстрованого в неї користувача. В інтернеті існують компанії, зареєструвавшись в яких ви отримуєте свою реферальне посилання.

Заработок в интернете на рефералах

Чим більша кількість користувачів зареєструється по вашому посиланню і буде активно працювати, тим більша структура буде під вами, отже, ваш дохід буде рости, як гриби після дощу.

Важливо відзначити, що у різних компаній свої особливості і вимоги до рефералам, деякі оплачують за реєстрацію та слабку активність, інші виплачують певний відсоток з вироблення рефералів.

Тому, важливо, щоб рефералу було цікаво працювати, а для цього недостатньо пройти по вашому посиланню і зареєструватися, ставши надалі «мертвим» ланкою в структурі. Це стосується не всіх, але багатьох компаній.

Як залучити рефералів?

Заработок в интернете на рефералах

Необхідно розробити план дій. Це методи залучення людей і кількісні показники, способи зацікавленості для подальшої активної діяльності. Нагадуємо, від цього буде залежати поповнення бюджету.

Вам необхідно в точності охарактеризувати методи роботи, спонсора, відсоток доходу, основні плюси і вигоди. Чим вигідніше пропозиція, тим імовірніше те, що реферал почне активно працювати.

Методи пошуку рефералів

Перший варіант – це, якщо є бажання, то можна запросити ваших знайомих і друзів для реєстрації та участі. З вашої сторони передбачається допомога і підтримка з їх боку – довіру до вас і згода.

Існує також ймовірність купити рефералів. Як це?

Ви можете взамін за реєстрацію запропонувати рефералу що-небудь цікаве: програму, книгу, % бонус за реєстрацію, у разі повної довіри спонсору. У багатьох спонсорів існує біржа рефералів, на якій можна вигідно купувати користувачів і розширювати свою структуру, також ви можете торгувати своїм персоналом рефералів.

Тут, як у бізнесі, можна виграти, а можна програти. Справа випадку і розрахунку.
Заработок в интернете на рефералах
Рефералів необхідно шукати на форумах, на них же можна обережно рекламувати свій сайт або блог, якщо він у вас є. Обережно, щоб не забанили. Якщо ви не є щасливим володарем власної сторінки в інтернеті, то можете зайнятися створенням і розкруткою, виклавши на головній сторінці пропозицію. Чим більше трафік, тим більше шансів.

Як варіант, може бути актуальним ваша розсилка з ненав’язливим пропозицією стати учасником партнерської програми. Ви можете використовувати дошки оголошень безкоштовного плану для розміщення реклами.

Заработок в интернете на рефералах
Не забувайте підтримувати зв’язок і виходити на контакт зі своїми рефералами, своєчасно відповідати на їхні питання і допомагати у вирішенні деяких складних завдань. Ви в цьому зацікавлені, вони теж, дерзайте!