Заробіток в інтернеті: надання юридичних послуг

Надання юридичних послуг, використовуючи інтернет як основний постачальник клієнтів, має досить широкі перспективи. Послуги юриста в нашій країні, як втім і скрізь, коштують не дешево.

Але кожен з нас хоча б раз мав проблеми, які можна вирішити тільки грамотно використавши закони і нам була потрібна юридична допомога.

Жителі найвіддаленіших куточків нашої країни навіть частіше столичних потребують кваліфікованої допомоги досвідчених юристів.

Наша сьогоднішня ідея полягає у створенні інтернет – ресурсу по наданню безкоштовної юридичної допомоги населенню.

У чому ж заробіток, якщо юридична допомога безкоштовна, запитаєте ви?

Безкоштовні, основні консультації, за рахунок яких залучається основний потік клієнтів. Частина консультацій (складних), підготовка документів для суду, цілком може бути платною. Але не обов’язково дорогий. Адже вам не потрібно утримувати штат юристів, платити податки, оплачувати відпустки і лікарняні.

Приклади сайтів по наданню юридичних послуг

Аналогічні сайти вже існують, наприклад Docracy. Це надзвичайно корисний ресурс, творці якого ділиться з користувачами різними типовими документами.

Якщо вам потрібен трудовий договір, довіреність, орендне угоди, заповіт або ще якась папір, ласкаво просимо на Docracy!

На сайті досить зручна маркування, за допомогою якої заповнити документ правильно здатний будь-який відвідувач. Основне, звичайно, можливість підписувати юридичні документи прямо з платформи сайту.

Якщо ви скористалися шаблонами Docracy, можете бути впевнені, що партнер підпише документ! Адже шаблони надійні та перевірені досвідченими юристами. Другий приклад, про який хочеться сказати — це платна онлайн консультація LegalZoom. Ця служба надає цілодобові послуги, працює оперативно і професійно.

Ціни цілком демократичні. У будь-якому випадку, допомога консультанта онлайн обійдеться вам в кілька разів дешевше, ніж аналогічна в реальному юридичному бюро.Заработок в интернете: оказание юридических услуг Перерахуємо ряд послуг, що надаються інтернет – консультантами LegalZoom:

  • кримінальне право;
  • житлові питання;
  • сімейне право;
  • питання щодо пенсій, пільг, допомог.
  • земельне право;
  • трудове законодавство;
  • питання оподаткування;
  • повернення боргів;
  • захист прав споживачів та багато іншого.

Онлайн консультацію можна отримати різними способами. Приміром, залишивши своє питання на сайті, відправити повідомлення по icq, набравши телефонний номер, написавши на email, поговоривши з фахівцем по скайпу.

Переваги такої консультації в тому, що її можна отримати в будь-якій точці нашої країни, навіть у найвіддаленішій. До плюсів так само ставитися, низька ціна послуги або надання такої безкоштовно.

Надання юридичних послуг в інтернеті – це можливість отримати допомогу кваліфікованих фахівців у максимально стислі терміни. Якщо ви бажаєте заощадити свій час і гроші, юридична консультація онлайн вас не розчарує!

Заработок в интернете: оказание юридических услуг

Якщо ви зважилися будувати свій бізнес в інтернеті, ідея надання кваліфікованої юридичної допомоги може стати для вас знахідкою!

Довіра до фахівців онлайн все більше зростає, особливо серед жителів віддалених регіонів. Тому потреба в такого роду послугах буде завжди.