Заробіток в мережі для вебмайстра

Заробіток в мережі для вебмастера і бажання просунути сайт в пошукових системах вище, з метою актуалізації запитів різних користувачів, завжди актуальне завдання.

Існує маса варіантів привернути увагу:

  • розміщення унікального контенту
  • покупка посилань
  • корисність матеріалу для користувача
  • оновлення та доповнення.

Таким чином варто робити свій сайт для зручності відвідувачів, його будуть рекомендувати іншим людям і аудиторія стане розширюватися.

Якщо вже є аудиторія варто будувати плани по монетизації. Її можна починати і без розкручування, але високий ризик загубити гарну ідею в зародку.

Напівпасивний дохід

Самий простий заробіток в мережі для вебмайстра — продавати або купувати посилання, показувати рекламу у вигляді тізерів, лічильників з оплатою відвідувача, що вже дозволяє отримати трохи грошей.

Звичайно це вимагає певних трудових витрат на реєстрацію в різних сервісах купівлі\продажу посилань або розміщення реклами. Але через якийсь час, коли сайт наповнюється, робота падають. При цьому дохід, як правило, залишається на досить стабільному рівні. Основні витрати вебмастера це підтримка посилань або оновлення рекламних банерів.

Повністю пасивний дохід

Є варіанти реферальних систем з оплатою власнику сайту при покупках зайшов через них клієнту і навіть отримання процентів якщо з’явиться реферал від вашого клієнта.

Тут спочатку потрібно досить великі трудовитрати, а часто і невеликі грошові вкладення в таргетовану рекламу в соц.мережах або в Яндекс.Директе або Гугл.Адвордс. Але коли ви наберете певний рівень рефералів, то дохід взагалі буде повністю пасивний і досить стабільний. Якщо сервіс, на який ви набираєте рефералів, корисний, то реферали будуть ним користуватися досить тривалий час.

Дохід на файлообмінниках

Якщо існує бажання ділитися зі своїми користувачами різними матеріалами (можна навіть неуникальными) можна розміщувати описи до них і вставляти посилання на файлообмінник з вашим ресурсом. Оплата відбувається, коли люди качають файл по вашому посиланню, ще практикується частина оплати з купівлі преміуму клієнта.

У такому доході, при досить популярному матеріалі, можна отримати якийсь дохід при малих вкладеннях, але з часом дохід буде падати. Все-таки будь-який матеріал старіє, і качати будуть все менше і менше. Тому потрібно весь час розміщувати що-небудь нове.

Висновки:

  • самий стабільний заробіток в мережі для вебмайстра – це посилання.
  • самий менш трудомісткий заробіток в мережі для вебмайстра — це реферали.