Заробляти на своєму сайті. Оптимізація і просування.

Заробляти на своєму сайті хочуть всі. Ви точно не виняток. Переконувати вас у тому, що на своєму сайті можна і потрібно заробляти — ми не будемо. Якщо сайт у вас вже є — заробляти на ньому обов’язково потрібно.

Думаю Ви знаєте, що заробіток на власному сайті є одним з кращих по прибутковості. Оскільки дозволяють заробити людині без певного досвіду і навичок і не вимагає великих витрат грошей і часу.

Але, на початкових стадіях розвитку сайту потрібно добре попрацювати, для його оптимізації та розвитку. В першу і головну чергу вам треба, щоб Ваш сайт полюбили пошукові системи. Як мінімум, дві головні пошукові системи Яндекс і Google.

Які у Вас є варіанти?

1. Безбюджетний і низькобюджетний шлях. ЗРОБИТИ ВСЕ СВОЇМИ РУКАМИ.

Це можливо і має свої переваги. Крім економії коштів, Ви отримуєте цінні навички та досвід. Якщо у Вас не єдиний і не останній сайт, то цей досвід вам дуже стане в нагоді і не раз ще буде корисний.

Що робимо.

  • Оптимізуємо структуру самого сайту. Перевірте і поправте у назві всіх розділів і в самих текстах ключові слова. Зробивши це популярність вашого ресурсу в рейтингу пошукових машин почне зростати. Обсяг ключових слів повинен бути близько 5% від обсягу тексту. Не змінюйте ключові фрази, не вживайте їх в якому – небудь відмінку. Наприклад, якщо ви оптимізуєте сайт під запит «пошук книг», то саме так і повинна виглядати ця фраза у вашому тексті.
  • Оптимізуємо карту сайту. Виходимо з правила «трьох кліків»: щоб потрапити на будь-яку сторінку сайту з головної сторінки, необхідно клікнути по посиланнях не більше трьох разів. Пошукові роботи враховують це і зможуть краще індексувати сторінки вашого сайту . Якщо сайт містить дуже багато розділів (категорій), радимо скористатися спеціальними плагінами щодо створення карти сайту. Приміром, у WordPress це може бути плагін «XML Карта сайту», що входить до складу пакету «All in One SEO Pack«. У безкоштовної версії цілком достатній функціонал.
  • Оптимізуйте швидкість роботи сайту. Приберіть зайві, рідко використовуються плагіни. Розвантажите сайт, перенесіть мультимедійний контент в хмари. Це актуально для сайтів, що мають досить велике наповнення. Приміром, можете використовувати плагін Google Drive Media Library.
  • Попрацюйте з дизайном. Пошукові системи не бачать Ваш сайт, як його бачить людина, але вони звертають увагу на ознаки оформлення сайту. Зверніть увагу, щоб у кожної картинки був «alt тега» з ключовими фразами. У файлі robot.txt пропишіть для пошукових систем видимість каталогів відповідають за сценарії оформлення вашого сайту. Особливо це любить Google. Подивіться на свій сайт «очима» пошукового робота Googlebot і обов’язково прислухайтеся до рекомендацій, які дасть Вам інструмент
  • Спробуйте самостійно зробити перелинковку сторінок, тобто пов’язати сторінки сайту гіперпосиланнями. Це підвищить релевантність сайту до запитів користувачів. Зробити це самостійно дуже важко, так як робота кропітка. Спробуйте, але краще скористайтеся допомогою. Про це нижче.
  • Попрацюйте над унікальністю ваших текстів. Тексти на вашому сайті повинні бути грамотними, цікавими і без ознак плагіату. Якщо текстів дуже багато, скористайтеся послугами грамотного копірайтера. Інакше ця робота розтягнеться у вас на багато місяців.

Мабуть це все що ви можете зробити самостійно, щоб почати заробляти на своєму сайті.

2. Скористайтеся допомогою професійних, авторитетних студій для оптимізації Вашого сайту. Наприклад XTOOL.ru

Тут також — у Вас є два шляхи.

Ви можете скористатися безліччю вже готових безкоштовних інструментів на сайті цієї або подібної студії, щоб зрозуміти стан вашого сайту і напрямок робіт з його автоматизації. Крім інструментальної допомоги у Вашій роботі, Ви також зможете скласти думку про професіоналізм даного партнера для можливої, більш щільної роботи з ними.

А якщо Ваш сайт вже зараз приносить невеликий дохід, але ви хочете його ефективно збільшити, краще замовте професійний план аудит сайту

Це не дуже дорого, але дасть Вам правильний напрямок і обсяг роботи щодо ефективної оптимізації вашого сайту і виведення його на більш високі позиції в пошуку. Це, в свою чергу, підвищить приплив трафіку на сайт, а значить і збільшить прибутковість вашого сайту, якщо ви використовуєте трафік для монетизації.

Якщо комплексний аудит Вам здається надмірною, поговоріть з менеджером і він підбере для вас послугу під Ваш бюджет.

У будь-якому випадку, скористайтесь найпопулярнішим інструментом XTOOL — сервісом для перевірки трасту xt Яндексі. Сервіс обмежено безкоштовний і дасть вам багато корисної інформації про стан Вашого сайту. В тому числі і ймовірність попадання Вашого сайту під санкції пошукових систем.

Дерзайте! Вперед! Працювати і заробляти на своєму сайті!