Зарубіжні біржі фріланса — потенціал зростання фрілансера

Зарубіжні біржі фріланса все частіше з’являються у відгуках від користувачів, які дуже схвально розповідають про іноземних біржах фріланса. Новачкам ці ресурси здаються просто райським куточком, де гідна оплата та постійно є хороші замовлення.


Але, не все так просто, потрібно добре знати англійську мову, навіть розуміти менталітет зарубіжних народів і, звичайно ж, враховувати конкуренцію. Адже на таких біржах збираються всі фрілансери світу.

Звичайно пропозицій роботи дуже багато, і якщо ви можете якісно виконувати роботу, то ви напевне зможете отримувати чималі гроші.

Найвідоміші зарубіжні біржі фріланса:

 • Freelanser.com — найбільша і найбільш відомий проект для фрілансерів. Об’єднує близько 4 млн фрілансерів. Напрямок біржі – IT розробки: розробка програмного забезпечення, копірайтери, дизайнери та інше. Так само багато пропозицій щодо просування, маркетингу і продажу товарів.
 • Origondo. Нова швейцарська біржа. Мови англійська та німецька. Завдань не так багато, але є і перевага, багато хто ходить на старі і перевірені біржі. А тут у вас буде менша конкуренція.
 • Guru.com. Одна з найстаріших бірж. Має два типи облікових записів, платний і безкоштовний. Другий обмежений для підбору роботи, і заробити складно. Основні роботи – комп’ютерна розробка, але є і інші галузі.
 • Upwork.com. Відома американська біржа фріланса. На даний момент має свою присутність в різних англомовних країнах. На біржі присутні пропозиції як з фіксованою, так і з погодинною оплатою. Правда потрібно встановити програму на комп’ютер, який буде зчитувати натискання клавіш клавіатури і скріншоти екрану.
 • Звичайно, враховуючи необхідність знання англійської мови, не всі роботи підійдуть вам однозначно. Намагайтеся вибирати роботи, які не будуть вимагати усного спілкування або перевірки роботодавцем. Там де досить просто листуватися.

  Зауважте, що саме таку тактику обирають ті ж китайці. У листуванні набагато простіше не поспішаючи скористатися перекладачем і сформулювати потрібні тобі пропозиції, досить грамотно, принаймні, щоб роботодавець зрозумів тебе.

  Але якщо кваліфікація у вас є, то після виконання кількох завдань, вас будуть передавати по сарафанному радіо. Також в цьому допоможе рейтинг, який містить кожна біржа.

  Працюйте якісно і це вам повернеться сторицею!