Золото під заставу

10-30-2020

Золото під заставу – швидкий і безпечний спосіб отримати готівку. Ломбард «КIТ Груп» видає позики великих грошових сум приватним особам під заставу ювелірних виробів з дорогоцінних металів. Ломбард «КIТ Груп» більше 7 років успішно функціонує на столичному ринку ювелірних виробів і дорогоцінних металів. Ломбард «КIТ Груп» приймає золото в заставу на найвигідніших умовах для столичного регіону. Ми пропонуємо своїм клієнтам і покупцям найвигідніші ціни на ювелірні вироби з благородних металів як в разі покупки, так і в разі продажу або укладення заставних угод.

Ломбард «КIТ Груп» співпрацює з найбільшими вітчизняними виробниками ювелірних виробів. Ми цінуємо довіру кожного клієнта і зацікавлені в довгостроковому співробітництві.

Перед тим, як взяти виріб в заставу, ми проводимо безкоштовну і якісну оцінку золота для того, щоб ви могли отримати з операції максимальну вигоду. Здати під заставу ювелірні прикраси з золота ви зможете в будь-якому з відділень Ломбарда «КIТ Груп».

Наша компанія стрімко розвивається, розширює клієнтську базу, відкриває на території Харкова нові філії. Запорука успіху ломбарду пояснюється вигідною ціновою політикою, чесністю експертних оцінок, готовністю домовлятися і не порушувати інтереси клієнта.

Співпраця з нами передбачає:

 - моментальні виплати грошових коштів;
 - низькі процентні ставки по позиках;
 - повну конфіденційність угод;
 - надійне зберігання коштовностей, переданих під заставу;
 - зручні місця розташування і графік роботи відділень.

Детальну інформацію про заставу і скупку срібла нададуть менеджери фірми. Відвідайте наш філіал або зв’яжіться з ломбардом!