Каталог Pickie формується з лайків ваших друзів в соцмережах

Каталог Pickie — це спеціальний онлайн сервіс, який створює каталог для Вас і рекомендує Вам різні товари. Каталог формується з лайків Ваших друзів в соціальних мережах.

Для того , щоб почати користуватися онлайн каталогом, необхідна спершу зареєструватися.

Виходить, що ідея дуже проста.

Ви обмінюєтеся рекомендаціями зі своїми друзями за допомогою лайків. Багато інтернет-магазини працюють за цим принципом. Але основна відмінність полягає в тому , що всі вони формують список з вибраних Вами раніше товарів і радять щось нове.
Першим ділом при реєстрації в Pickie потрібно вказати інформацію про себе (стать, вік, уподобання і так далі) і прив’язати аккаунт соціальної мережі до онлайн-каталогу.

Те ж саме повинні зробити Ваші друзі з соціальних мереж. Через певний час ви отримаєте перший каталог, у якому зазначені товари, які купили/оцінили/обговорили Ваші друзі.

Онлайн каталог працює акаунтами всіх популярних соціальних мереж (twitter, facebook і інші).

Але є одна проблема!

Ви можете мати дві тисячі друзів у соціальній мережі з яких 80-90% Ви ніколи не бачили, не знаєте їх в обличчя, не знаєте їх переваги. Як же тоді буде формуватися каталог товарів?

Наприклад, Ви чоловік, який цікавиться автомобільними запчастинами. А ви дружите в соціальній мережі з дівчиною, яка цікавиться жіночим одягом, парфумами, сумочкою зі стразами і так далі.

Природно каталог створений на основі лайків цієї дівчини, Вам буде зовсім не цікавий. Для цього і потрібна інформація, яку Ви повинні вказати. Каталог Pickie формується з переваг схожих на Вас людей.

Каталог

А чи працює це в Росії?

Бізнес ідея цього проекту дуже проста і ефективна, але не для нас. Чому?

На відміну від інших країн , у нас онлайн каталоги не користуються широкою популярністю. Причина полягає в тому, що у наших людей зовсім інші погляди.

Давайте уявимо , що ви зареєструвалися в онлайн каталозі «Pickie». А тепер скажіть чесно, чи стали б ви купувати товар на основі чиїхось рекомендацій? Думаю, що так.

Головне правильно налаштувати фільтри. Ця ідея дуже нова і свіжа, тим більше скоро інтернет каталоги стануть дуже популярними, саме час зайняти цю нішу.