Заробіток на виконання завдань

Одним з найбільш творчих і цікавих заробітків в інтернеті, безперечно, є заробіток на виконанні завдань. На відміну від звичайного серфінгу, цей заробіток вимагає наявності певних навичок і вмінь. Однак не лякайтеся, навчитися виконувати завдання можна досить швидко.

За що ж платять ті, хто дає завдання?

Список виконуваних за гроші робіт великий і по мірі розвитку інтернету буде тільки рости. Можна сміливо стверджувати, що навіть якщо вся робота в інтернеті відразу пропаде, заробіток на завданнях та реклама залишаться навічно. Вчиться цього заробітку також можна вічно і на багатьох ресурсах http://belinternetmoney.ru/, не тільки на нашому.

Тому настійно раджу Вам краще придивитися до цього виду електронної комерції і навчитися виконувати оплачувані завдання. І чим швидше Ви це зробите, тим швидше зможете покласти в кишеню перші зароблені гроші.

Найбільш популярні завдання

  • Реєстрація на сайтах.
  • Кліки по рекламних посиланнях.
  • Участь у голосуваннях, заповнення анкет.
  • Написання відгуків та коментарів.
  • Проходження опитувань і тестів.

Заробіток на виконанні завдань може приносити невеликий, але стабільний дохід. За одне завдання платять зазвичай трохи 0,5 – 0,6 рублів. На його виконання йде від 1-ої до 3-х хвилин. Трохи призвичаївшись, і маючи вільний час, можна виконувати кілька завдань паралельно і в годину заробляти 30 – 40 рублів.

Сайти з оплачуваними завданнями

SEOSPRINT

Лідер усіх рейтингів. На сайті знаходиться понад 5 000 оплачуваних завдань. Кожен день їх кількість постійно збільшується. Ціна за одне завдання доходить до 50-70 рублів. Є надійний арбітраж, що виключає обман працівників.
Заработок на выполнении заданий
Виконувати завдання на сайті можна цілу добу, але більшість завдань можна виконувати лише один раз на добу з однієї IP. Щоб виконати завдання ще раз, потрібно почекати, або змінити свій IP адреса. Періодично можна чистити куки (cookies) інтернет-браузера. Висновок зароблених коштів здійснюється миттєво на кілька платіжних систем.

WMMAIL

Основна спеціалізація — сервіс поштових розсилок. Тим не менш, в системі існує кілька тисяч і інших оплачуваних завдань. Завдання розділені на кілька категорій: оплачувані кліки по рекламі, реєстрація, реєстрація + активність, постинг в блоги і форуми, завантаження файлів і т. д.
Заработок на выполнении заданий

На сайті є зручний інтерфейс, що дозволяє швидко навчитися виконувати завдання починаючим користувачам. Існує безліч варіантів сортування завдань. Зміна IP адреси, також дозволяє виконувати завдання кілька разів протягом доби. Виплати здійснюються в доларах на гаманець Webmoney. Додатково на сайті можна пограти на гроші в «Хрестики-нулики» та гру «Сапер».

WEBIP

Один із найперших сайтів в Рунеті, запропонували заробіток на завданнях. Містить систему рейтингу користувачів. По мірі збільшення рейтингу зростає і заробіток користувача. Є біржа рефералів з можливістю купівлі і продажу. Дохід від заробітку рефералів 1 рівня від 10%, 2 рівня від 5%.
Заработок на выполнении заданий
Виплати виробляються як в ручному, так і автоматичному режимі. Мінімальна сума на висновок всього 5 рублів, набрати які можна за годину-дві. Завдання які сподобалися можна заносити в «Обране» і виконувати кожен день, а при зміні IP, можна й кілька разів на день без обмежень. Заробіток на виконанні завдань можна виводити на кілька електронних гаманців, практично миттєво.

SEO-FAST

Ресурс має хорошу репутацію серед людей, що займаються заробітком в Інтернеті. Пропонує великий вибір оплачуваних завдань. Володіє зрозумілим і зручним інтерфейсом, допомагає відсортувати завдання і вибрати найбільш прийнятні для вас
Заработок на выполнении заданий
Заробляти можна на кліки по рекламі, платних реєстраціях, лайку в соцмережах, написанні коментарів на форумах і блогах, на інвестуванні і граючи в іграх. Зароблені гроші можна вивести на кілька електронних гаманців по вашим вибором.

SMOFAST

По хорошому, це звичайно більше сайт розкрутки різних акаунтів в соц.мережах. Але сам спосіб розкрутки заснований на виконанні завдань.

Заработок на выполнении заданий

Головна відмінність від інших сервісів для виконання завдань, це те, що зароблені гроші ви не зможете вивести з системи, а зможете витратити тільки на розкрутку своїх (або чужих) акаунтів в соц.мережах.