Заробіток в інтернеті на буксах — оплата за кліки

Заробіток в інтернеті на буксах — ви в це вірите? Сьогодні для вас ми приготували огляд цього виду заробітку. Мова піде про PTC — іноземних сайтах, які платять користувачам за кліки.

Можливо, ви вже пробували працювати на вітчизняних буксах, заробити на яких не так вже й просто. Іноземні ж букси платять в рази більше за кліки!

При цьому заробіток на PTC ні чим не відрізняється від аналогічного на вітчизняних сайтах. Ваша робота буде полягати в перегляді сторінок рекламодавців і серфінгу. Зазвичай клацнувши по посиланню, ви повинні будете затриматися на сайті 30 секунд. За кожне відвідування ви отримаєте декілька центів.

Кому вигідний заробіток в інтернеті на буксах? Існують компанії, яким платять за те, що вони різними методами збільшують відвідуваність сайту. Ось ці компанії і будуть оплачувати вашу працю.

При виборі букса, не поспішайте реєструватися, зверніть увагу на дату створення сайту та відгуки користувачів. Це повинен бути хороший, перевірений сайт, тому що нові букси з’являються досить часто і ще повинні довести свою надійність і платоспроможність.

Заработок в интернете на буксах

Зверніть увагу на наступні сайти:

— Clixsense – працює з 2007 року, один з найбільш стабільних проектів, який реально виплачує гроші за роботу. Виконувати завдання можна і без зайвих вкладень. Абгрейд облікового запису буде проводитися раз у рік і коштувати вам 17$.

— Clicksia – зареєстрований в 2007 році. Плата за клік не висока, але робота стабільна. Рекламодавці з задоволенням співпрацюють з сайтом, тому що ціни на рекламу досить демократичні.

— Incentria – має того ж власника, що і Clicksia, зареєстрований в 2008 році. Умови роботи та виведення коштів однакові.

— Neobux – проект запрацював у 2008 році. Відрізняється стабільністю і миттєвими виплатами. Дешева оренда рефералів. Система виводить гроші від 2$ на PayPal або Payza.

Заработок в интернете на буксах

З урахуванням того, що робота на кліках під силу кожному і не вимагає певних навичок, цей спосіб заробітку є одним з найпростіших. В подібних проектах існує партнерська програма. Якщо ви залучите рефералів, то за кожен клік так само отримаєте свій відсоток.

Зверніть увагу, як і куди можна виводити зароблені вами гроші. Як позначалося вище, виведення грошей можна здійснювати, наприклад, на PayPal або Payza. Якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то зможете без праці заходити на іноземні сайти і перекладати сторінки.

Таке джерело доходу може підійти практично всім.

Уважно читайте правила і заробляйте на іноземних буксах!