Бізнес ідея: безкоштовне таксі для городян

Відома компанія Mellowcabs, яка спеціалізується на виробництві екологічно чистого транспорту, запропонувала незвичайну бізнес ідею. Безкоштовне таксі для городян, яке працює на електроенергії і оплачується рекламними компаніями. Такий проект дозволить городянам пересуватися по місту на таксі безкоштовно. Сама вартість проїзду зведена до мінімуму, адже всі машини мають невеликий розмір і працюють на електроенергії. До того ж, всі рахунки за послуги таксі сплачують місцеві рекламні компанії.

У густонаселених містах є два види транспорту: громадський або окрема машина. В автобусі їздити зовсім не комфортно, адже в ньому в годину пік люди буквально стоять на одній нозі. Тому жителі мегаполісів користуються послугами таксі. Хоч такий вид транспорту і коштує дорожче, ніж автобус або тролейбус, зате можна їхати сидячи в тиші і при цьому ніхто не наступає на ноги. Хочу зазначити, що останнім часом стали з’являтися экономтакси (мені відома така служба в Одесі, наприклад), що викликано високою конкуренцією на даному ринку.
У Нідерландах ж вже можна побачити на дорогах одномісні таксі, які працюють на електриці і не забруднюють атмосферу шкідливими викидами. Південно-Африканські влади не відстають від них – нещодавно вони закупили кілька сотень электроциклов.

Яку користь приносять электроциклы для городян?

Міні-таксі були створені компанією Mellowcabs для вирішення наступних завдань:

  • Надати громадянам безкоштовний транспорт, щоб людям було комфортно пересуватися по місту.
  • Створити додаткове місце для реклами. Хоч еко-таксі і невелика за розмірами, але на задній стінці і з боків машини достатньо місця для розміщення реклами або оголошення. Саме за таку послугу рекламщики платять гроші до бюджету міста, тим самим повністю покриваючи витрати на проїзд місцевих жителів.
  • Звести до мінімуму викиди шкідливих речовин в атмосферу. Цей пункт є дуже важливим для мегаполісів, адже у таких містах існує велика кількість машин, які значно погіршують якість навколишнього повітря. А прилучення екологічно чистого транспорту до громадських перевезень – це просто чудова бізнес ідея для густонаселеного міста.

Основні характеристики еко-таксі від Mellowcabs

Таксі, надані компанією Mellowcabs, розраховані на трьох осіб: водія та двох пасажирів. Розробники стверджують, що загальний пробіг машини за день може становити до 120км. Зовні машини однотонно пофарбовані в білий або яскраво-жовтий колір. Такі машини відразу кидаються в очі, так що городянам не доводиться довго шукати таксі у транспортній потоці. Якщо чекає тривала поїздка, то пасажирам не дадуть нудьгувати: всередині кожної машини встановлений невеликий екран, на якому показують місцеву рекламу або веселі мультики. Таксі працює на електриці, тому в кабіні відсутній запах бензину і вихлопних газів. Ще приємним бонусом в еко-таксі є можливість зарядити свій телефон під час поїздки.