Заробіток на пакетах, звичайних пластикових пакетах

Розглядаючи в даній статті заробіток на пакетах, ми побачимо як звичайні буденні речі, можуть давати цілком відчутний дохід. Кожен раз, коли ми складаємо наші покупки у звичайний пластиковий пакет, ми ніколи не замислюємося, а звідки беруться ці самі пакети. Як їх роблять, і скільки можна заробити на їх виробництві.

Початківець підприємець при виборі основної діяльності і, як правило, розглядає кілька варіантів чесного заробітку грошей. Найголовніше щоб передбачуваний бізнес приносив максимум прибутку при мінімальних вкладеннях.

Виробництво звичайного пластикового пакета

Самі пакети, дуже затребуваний продукт. І в даний час став незамінний в побуті, виробництві і в повсякденному житті. Звичайний пакет швидко увійшов в наше життя і міцно в ній оселився, а значить виробництво і реалізація буде приносити прибуток. Саме виробництво не занадто витратна.

Приміром, вартість спеціалізованого обладнання буде становити як мінімум 500 000 рублів. А ціла лінія з виготовлення пакетів всілякого виду від 800 000 грн. Але з урахуванням потреби торгівельної мережі та приватного споживача всі вкладення можуть окупитися протягом одного року. Погодьтеся, не кожен бізнес може похвалитися такою окупністю.

Великим плюсом буде, якщо у нас з’явиться обладнання здатне виробляти пакети різної спрямованості. Це звичайні пакети майки, пакети для сміття. Пакети для зберігання сипких або заморожених продуктів і т. д.

Така спрямованість виробництва дозволяє нам вирішити питання з ринком збуту продукції. Можна буде охопити більш широкий спектр економіки регіону, який відчуває потребу в продукції відповідного виду.

Установка і додаткове обслуговування виробничих ліній не вимагає якихось додаткових спеціальних навичок. Лінії, як правило, повністю автоматизовані і управління виведено на комп’ютер.

А управляє спеціальна комп’ютерна програма. Найчастіше за контролем виробництва стежить один-два людини, а значить не потрібні додаткові витрати на утримання персоналу.

Розрахуємо прибуток від виробництва звичайного пакету

  • Самий звичайний і простий верстат, здатний виробляти 50 пакетів в одну хвилину.
  • Вартість верстата 500 000 грн.
  • Оптова ціна пакета становить 40-50 копійок, а собівартість зазвичай не перевищує десяти.
  • Відповідно прибуток від продажу одного пакету складе 30-40 копійок.

При двозмінній роботі верстата він здатний справити тридцять тисяч пакетів, що відповідає дев’яти — дванадцяти тисяч прибутку.

В місяць ми отримаємо прибуток у межах 200 000 грн. мінус витрати на оплату працівникові, сировину, електроенергію тощо і ми зможемо отримати чистий прибуток в місяць, більше ста тисяч рублів. Ось такий заробіток на пакетах, звичайних пластикових пакетах.

Погодьтеся. Непогано мати таку виручку на кишенькові витрати.