3D художники — створюємо для них торговельний майданчик

В останній час 3D художники починають з’являтися все більше і більше. Подібні незвичайні сервіси, а не тільки звичайні інформаційні проекти, є майбутнім інтернет-середовища, як стверджують експерти.

Торгові платформи отримали одне з найбільших розвитку в інтернет сервісах за останні роки. Але в силу неможливості конкурувати з великими компаніями, 3D художники та їх стартапи вибирають власну досить вузьку спеціалізацію.

У Вас є всі шанси не лише втриматися на плаву, але й досягти успіху. Якщо Ви встигли на інтернет-ринку знайти і зайняти таку специфічну нішу.

Стартап з Вільнюса

За таких обставин і почав діяти житель Вільнюса Маріус Калитис (MariusKalytis). Творець і творець глобальної платформи, що спеціалізується на використанні, купівлі та продажу 3D-моделей. Існуючи на інтернет-ринку вже більше двох років, його проект можна сміливо назвати стартапом.

Професійна діяльність Калитиса, пов’язана з 3D-графікою та анімацією, потребувала онлайн-майданчику. Яка була б спеціалізованою для спілкування з клієнтами, заробляння грошей або взяття замовлень.

3D художники - создаем для них торговую площадку
Укласти угоди або знайти клієнта і раніше можна було здійснити з допомогою спеціалізованих ресурсів для художників і дизайнерів, робота яких ґрунтувалася на фрілансі. Але, на жаль, в середовищі цього виду інтернет-заробітку існують деякі недоліки.

Вони полягають у тому, що виконавець замовлень отримує не більше 60 відсотків від суми замовлення. Оскільки посередники стягують високі комісії. Так, у більшості випадків заробіток дорівнює від 40 до 50 відсотків. І, як вважає автор нової інтернет-платформи, саме це стає тією причиною, по якій більшість художників і дизайнерів не працює на Інтернет-ресурсах.

Але робота його платформи під назвою CGTrader має інші умови. Мотивація і зацікавленість учасників підтримується справлянням лише 6 відсотків від вартості будь-продажу, а 94 відсотки отримує виконавець, який використовує послуги цієї платформи.

Крім того, вони також готові розглянути не тільки побажання, але і претензії всіх учасників. Більш того, автор стверджує, що до користувачам проект буде і дружнім, і справедливим.

У CGTrader відразу ж побачили перспективу з венчурного фонду Литви Practica Capital, які вирішили вкласти в проект близько 200 тисяч євро.

3D художники - создаем для них торговую площадку
Як заявив Маріус Калитис журналістам, ці кошти будуть вкладені в технологічне вдосконалення платформи, а також для розширення каналів збуту, в тому числі і 3D-друк.