Заробіток на фото і відео — ще один ресурс

Доступність і простота зйомки фото і відео, і заробіток на фото і відео в домашніх умовах, роблять ресурси фотохостингу все більш поширеними. А людям, які шукають відповідь на питання як заробляти в інтернеті, що дає ще один варіант заробляти гроші на хобі.

У Рунеті з’явився ще один ресурс — Фотогазон — fotogazon.ru, на якому фотографи та оператори відео можуть отримувати додаткових замовників інтернету.

Фотогазон — це щось начебто біржі фріланса для фотографів та операторів. Тут замовники шукають відповідних фотографів ( в потрібному їм, конкретному місті), можуть подивитися ціну на послуги, приклади їх робіт (у тому числі і відео!), календар зайнятості. Та замовити послугу можна у конкретного, обраного за умовами виконавця.

Зручно тим, що можна отримати доступ до безлічі фахівців. Подивитися готові роботи, почитати відгуки.

Можна робити пошук у режимі швидкого перегляду, а можна, заходити на сторінку конкретного фотографа (оператора):

Прсомотр портфолио фотографов

Все просто і доступно

Варто спробувати.

Фотографам цей сервіс теж буде зручний, причому, кожен виконавець може зареєструватися на Фотогазоне і як фотограф, і як оператор (якщо, звичайно, він вміє знімати відео), тобто зможе отримувати в 2 рази більше замовлень і багато грошей.

На Фотогазоне можуть реєструватися фотографи не тільки Росії, але й України. Можливо, скоро додасться Білорусія та інші російськомовні країни.

Сервіс зовсім ще молодий, тому поки не так багато виконаних замовлень. Але якщо послуги фотографів і операторів відео так популярні, як я про це говорять, то скоро будь-який фотограф зможе з допомогою даного сервісу непогано заробляти.

І запам’ятайте, що заробіток на фото і відео ніколи не скінчиться, він буде користуватися все більшим і більшим попитом. І тому кількість таких ресурсів буде тільки зростати, а їх популярність навряд чи впаде у найближчі роки.