Укладання тротуарної плитки ціна за роботу

Наскільки затребуваний цей вид бізнесу? Якщо ви наберете в пошуковику «укладання тротуарної плитки ціна за роботу», то зможете в цьому переконатися самі.

Замислюючись над ідеєю організації власного бізнесу, можна перебирати безліч варіантів, кожен з яких має свої плюси і мінуси. Мода на облаштування прилеглої території є причиною збільшення попиту на тротуарну плитку.

Це, мабуть, один з небагатьох будівельних матеріалів, який, незважаючи на свою невисоку вартість, володіє чудовими експлуатаційними характеристиками.

Пояснити таку затребуваність тротуарної плитки легко. При досить невеликих фінансових вкладеннях і нескладних технологіях виробництва вже за короткий проміжок часу можна отримати необхідну партію готових виробів.

Крім того, в процесі формування складу для заливки форми можна використовувати барвники різних відтінків. Різноманіття фактур відкриває просто необмежені можливості для тих, хто бажає створити на своїй ділянці неповторне художнє рішення.

При наявності необхідних інструментів можна виконати всю роботу своїми руками, попередньо трохи попрактикувавшись. На відміну від укладання бетонного покриття або асфальту, немає необхідності застосовувати громіздку будівельну техніку, оренда якої може обійтися в кругленьку суму.

Що потрібно для цього виду заробітку

Багато замовників, купуючи партію тротуарної плитки, цікавляться можливістю її укладання фахівцем з навичками. Це і стало однією з причин організації бізнесу, яка передбачає надання послуг як фізичним, так і юридичним особам. Особливих капіталовкладень при цьому не вимагається. Достатньо мати:

  • транспортний засіб;
  • інвентар (рівень, рулетка, лопати, вібромашина, носилки, гумовий молоток або дерев’яний брус).

Сама ж технологія укладання досить проста. А зважаючи на те, що місць, де потрібна заміна дорожнього покриття, більш ніж достатньо, відбою від клієнтів не буде. Єдиним недоліком такого бізнесу є сезонність. Крім того, іноді можна зіткнутися з проблемою пошуку замовника, але це лише справа часу.

Для того щоб виконати укладання тротуарної плитки на присадибній ділянці, достатньо двох або трьох осіб. Якщо ж об’єкт буде значної площі, то можна буде завжди залучити додаткових робочих. Головне — узгодженість дій із замовником і чіткий контроль виконання робіт. Надалі можна розширювати спектр послуг. Наприклад, укладання бруківки вартість робіт буде мати більш високу.

Отже, при мінімальних вкладеннях буквально в 1000-1500 дол. (на інвентар та рекламу при наявності власного авто) можна почати власний бізнес. Враховуючи, що вартість укладання становить 5-10 дол. за кв. м (в залежності від регіону), окупляться вкладення вже через пару місяців.