Заробіток на Google AdSense — хороший спосіб заробити без вкладень

Якщо ви все ще шукайте гідний заробіток в інтернеті, тоді ця стаття для вас! Заробіток на Google AdSense програмі контекстної реклами, варто уваги.

Заробіток на Google AdSense давно працює по всьому світу і дає можливість збільшити свій заробіток як новачкам, так і досвідченим підприємцям.

До того ж, вона є найбільш високооплачуваною системою, тому набирає все більшу популярність.

Що б почати свою співпрацю з цією програмою, слід для початку створити свій сайт або блог. Ділимося секретом: на одному домені можна зареєструвати декілька сайтів, створюючи піддомени! Уважно читайте правила Google AdSense, оскільки для успішного співробітництва, ваш сайт повинен відповідати цим правилам.

Реєстрація в цій партнерській програмі досить проста.

Заробіток на Google AdSense можливе трьома способами:

Контекстна реклама

  • Після реєстрації ви можете розмістити код контекстного оголошення на своєму сайті.
  • Потім, варто трохи почекати: програма буде перевіряти текстове вміст вашого сайту і виділяти ключові слова.
  • Після цього, на вашій сторінці з’явитися текстова або графічна реклама, що відповідає тематиці вашого сайту. Ця можливість підлаштовуватися саме під вашу тему – важлива перевага

Форми пошуку

Якщо ви розмістите такі форми на своєму сайті, користувачі зможуть знайти потрібну інформацію. В результаті пошуку, google видає рекламні оголошення, відвідувач клікає по ним і ви отримуєте гроші.

Посилання рефералів

Якщо ви розмістите у себе таку посилання і користувач реєструється по ній, ви знову ж отримуєте додатковий дохід.

Система переводить за кожен клік на контекстній рекламі 0.01 – 5$. Для отримання максимального доходу, розміщуйте рекламу правильно. Непогані рекомендації як це зробити, ви можете подивитися в самій програмі.

Кілька порад від себе

  • При роботі з Google AdSense рекламу намагайтеся розмістити над головною частиною сторінки. У цьому випадку, вона буде виглядати невід’ємною частиною сайту.
  • Вибирайте кольори, які відповідають вашій колірній гамі. Шрифт рекламного оголошення повинен бути таким же, як і основний шрифт сторінки.
  • Розташуйте поряд з рекламою цікаву картинку. Наприклад, як виглядає чек обналічки зароблених грошей.

Якщо ця партнерська програма зацікавила вас, ви зробили правильний вибір!

Це дуже хороший спосіб монетизації своїх сайтів!