Правила торгівлі на форекс — гарантований заробіток

«Невже справді є правила торгівлі на Форекс, які гарантують заробіток?», — запитаєте ви.

Так,є! Ця методика торгівлі називається мартінгейл.

Вона дає абсолютну гарантію того, що ви заробите гроші. Відкрили її досить давно під час зародження капіталізму, коли у людей почали з’являтися «зайві» гроші, і вони стали їх програвати в азартні ігри.

Правила торгівлі на Форекс — мартінгейл

Зміст правил однозначна і проста.

Гравець на валютному ринку або при грі в рулетку повинен поставити на кон один рубль. Якщо він виявляється правий — забирає прибуток дорівнює одному рублю. Якщо він помилився, — треба подвоїти ставку.

Знову невдача?

Подвоїти ще раз. і так до повного повернення всіх втрачених коштів плюс один рубль заробітку на вдалій угоді. Негативний момент в тому, що треба мати нескінченно глибока кишеня. Тобто, ставити і ставити на кін суму в 2 рази більше ще і ще.

По теорії ймовірності може випасти 10, а то і 20 угод підряд невдалих. Трапляється таке рідко, але трапляється. Саме з цієї причини класичний мартінгейл не застосовують при торгівлі на Форекс.

При грі в рулетку ця система теж не годиться з причини того, що в казино є мінімальна і максимальна ставка. Звідси випливає: ви упретеся» у мінімально можливий або максимально можливе число і все закінчиться.

Якщо мартінгейл не спрацьовує в звичайному своєму вигляді, то спрацьовують його підвиди.

Стратегія — усереднення

Пара долар США — євро падала до позначки 1,25 і ви поставили на підйом ціни.

Але все пішло не так як би хотілося. При ціні 1,20 долара за євро ви купили таким же лотом ще. при 1,15 — ще. Потім ринок розвернувся в інший бік, ви відновили всі свої втрати, і заробили певні гроші.

Усереднювати можна не тільки лотом таким же як і первинний. Допускається просто докуповувати лотом у 5-10 разів меншим, ніж перша покупка.

Давайте розглянемо приклад усереднення на ринку нафти. Ви купили контракти з нафти за ціною 50 доларів за барель. Якщо ціна пішла вгору до 60 доларам — ви заробили і вийшли з угоди. Якщо ціна пішла нижче до 40 доларам — ви докупили ще. За 30 доларів за барель — ще. Потім розвернувся графік нафти, і пішов вгору. Ви зачекали ціну нафти до 70 доларів за барель, і вийшли з великим прибутком. Можна докуповувати після лота 0,1 лотом 0,01 або 0,02.

Чи можна дати гарантію, що нафта або валютна пара впаде, а потім підніметься?

Гарантії такої немає, але зазвичай все в світі рухається вгору і вниз. Така природа ринків!

Спробуйте ці два правила торгівлі на Форекс і ви зрозумієте, що робота просто навмання має значно менше шансів на успіх, ніж ці дві стратегії.