5 цікавих ідей заробітку в інтернеті

Сьогодні інтернет дає безліч цікавих ідей заробітку в інтернеті. І якщо вас цікавить, як заробити в інтернеті, пропонуємо 5 популярних і цікавих ідей, як це зробити. Можливо, серед них ви знайдете те, що вам по душі.

Написання текстів

Якщо у вас виходить писати читабельні і цікаві тексти, то їх можна продавати. Знайти постійного замовника сьогодні досить складно, для цього потрібно довго і наполегливо працювати. Але можна розміщувати свої роботи і продавати їх через текстові біржі.

Звертайте увагу на відгуки про свою роботу. Чим вище ваш рейтинг, тим простіше вам буде отримувати нові замовлення.

Не прагніть відразу заробляти багато. Хай спочатку трохи, але з хорошим відгуком. Повірте — це окупитися потім сторицею.

Переклади

Якщо ви досконало володієте якоюсь іноземною мовою, цей варіант саме для вас. Сьогодні дуже цінуються синхронні, усні перекладачі.

Але і для письмових переказів місце в мережі знайдеться. Спробуйте запропонувати ваші послуги на тематичних сайтах і ресурсах (все ті ж текстові біржі теж мають замовлення для перекладачів).

Окремо можна перекладати тематичні статті на популярних іноземних сайтах і пропонувати власникам російських, схожих по тематиці сайтів, як унікальний контент для наповнення їх сайтів.

Навчальні відео або уроки online

Цей варіант підійде практично кожному, хто вміє робити що-небудь своїми руками. Вмієте гарно малювати, вишивати або в’язати?

А може, ви робите дивовижні поробки в різних техніках? А раптом ви добре танцюєте? Чи викладаєте в школі якийсь предмет? Все це можна застосувати і в мережі, створюючи промо-відео і викладаючи їх.

А з конкретним клієнтом вже можна буде попрацювати онлайн за окрему плату.

Власний блог

На цьому сьогодні заробляють багато. Так чому б не влитися в ряди блогерів?

Одна біда, потрібна цікава тематика та цікаві статті на цю тему. Якщо ви спеціалізуєтесь в якійсь сфері (наприклад, кулінарія, hand made та ін.), можна створити власний тематичний блог, зробити його цікавим для відвідувачів, наповнюючи цікавим і головне унікальним (пам’ятайте про переклад) контентом. А згодом, по мірі зростання відвідуваності, зможете розміщувати на блозі рекламу.

Цей шлях не близький, та не у кожного вистачає терпіння. Але якщо ви поставитеся до цього, як грі. То граючись, набагато легше займатися будь рутиною. Згадайте той же тетріс або кульки. ))

Відео в YouTube

Тут вже і навичок особливих часто не потрібно, хіба що прийнятної якості камера і цікавий сюжет. І чим він буде цікавіше, тим більше людей його переглянуть, а при великій кількості переглядів і передплатників ваш канал на YouTube можна монетизувати.

Де брати цікаві сюжети? Подивіться уважно. Найчастіше те, що названо цікавим, і містить захоплюючі заголовки «Очманіти! У це важко повірити!», насправді просто «сумовите гівно», але народ купується. Я не закликаю вас робити «сумовите гівно». Я закликаю вас робити хороші, розумні заголовки.

Всі п’ять ідей заробітку в інтернеті, перелічені вище, абсолютно не потребують інвестицій. А вимагають лише старань і часу.

Але будь-яка з цих ідей може вистрілити. Точно може.

Ідей заробітку в інтернеті звичайно значно більше. Дивіться на нашому сайті в рубриці «Ідеї для бізнесу».