Здатні ви займатися інвестуванням?

Перед тим, як почати займатися інвестуванням, насамперед варто звернути увагу на те, що будь-так званий пасивний заробіток є більш або менш ризикованою справою, заняттям.

Ви постійно чимось ризикуєте, купуючи нерухомість для оренди або опціони на фондовій біржі, вкладаючи в ПАММ-рахунку або запускаючи новий проект в Інтернеті. Що ж поробиш, такий вже закон: хочеш великих грошей – іди на ризик.

З чого почати відкриття свого інвестиційного бізнесу? Природно, з визначення своїх цілей і бажань. В першу чергу, метою не повинно бути банальне «хочу грошей заради грошей». Мета повинна приносити користь або особисто вам, або іншим людям.

Наприклад: «Я хочу отримувати пасивний дохід, щоб мати більше часу для навчання, творчості», «щоб допомагати родині», «щоб займатися благодійністю». У наш час дуже багато щирих добрих людей, які заробляють багато грошей, але при цьому вміють і витрачати їх з користю для суспільства.

Чи готові ви втратити всі або частину вкладених грошей?

Інвестування – гра з досить складними правилами і втрати неминучі, програші. Якщо ви сильно переживаєте з-за найменшої втрати, то інвестиційний бізнес, швидше за все, не для вас.

Багато інвесторів вважають і взагалі багатих людей шахраями, жадібними егоїстичними людьми, які думають тільки про своє збагачення. Це хибний стереотип.

Інвестування і пасивний заробіток – таке ж мистецтво, як і багато інші спеціальності. А люди, які займаються цією справою, часто набагато щедріші, альтруистичнее, добрішими, ніж деякі представники інших професій.

Адже успішна людина має багато засобів, вільної енергії і часу для того, щоб витрачати їх на саморозвиток, благодійність, допомогу іншим.