Заробіток на обміні електронних валют

Сьогодні ми з вами обговоримо досить стару тему — «Заробіток на обміні електронних валют».

За весь термін існування нашого сайту, я обходив цю тему стороною, так як вважав, що даний вид заробітку занадто ризикований.

З одного боку, для заробітку є всі передумови:

 • Є постійні руху курсів валют. «Волатильність», як люблять говорити фінансисти. А якщо курси змінюються і досить різко, то значить на цих рухах можна заробити.
 • Завжди є дисбаланс між різними парами валют, тому що кожна валюта реагує на зовнішні обставини по-різному. А це означає, що теоретично можна заробити ще й на крос-курсах валют, коли справляєш обмін не однієї пари валют 2купил-продав», а кілька послідовних покупок і продажів.
 • Є сотні, а може бути навіть тисячі сайтів, які пропонують обміняти різні валюти за привабливими курсів і не виходячи з дому. А раз є вибір, то значить завжди можна знайти найбільш вигідну для вас пропозицію по обміну.
 • Саме тому, у багатьох течуть слинки, коли вони отримують поштою пропозицію від чергового «диво-сайту» обмінювати валюти і отримувати гроші прямо з повітря. І бажання легко і просто «зрубати бабла» часто виключає почуття обережності.

  А обережність потрібна. Не все так просто в цьому бізнесі.

  Заработок на обмене электронных валют

  Ризики обміну електронних валют

  Багато чули і читали історії, коли такі «диво-сайти» після 2-3 невеликих транзакцій, на будь-який більш менш великій угоді, просто кидали клієнта.

  Грубе кидалово — це коли вам просто не зроблять обмін і не повернуть гроші. Пишіть листи — все марно. А є й більш тонкі схеми обману, коли в момент обміну вам скажуть, що курс різко змінився або введена додаткова комісія. І в цьому випадку навіть повернення вам зроблять за вирахуванням різних комісій і ви на порожньому місці втратите гроші.

  Приводити вам сотні подібних посилань і розповідати чужі історії, як, кого і де кинули, я не хочу. Це не допоможе вам прийняти рішення.

  А приводити вам свої «живі і правдиві» історії про те, які саме сайти для обміну валютою я сам пробував, я теж не можу. Як я говорив раніше, я сам вважав такий вид заробітку дуже ризиковим і тому не пробував.

  Але давайте спробуємо поглянути на цей вид бізнесу з сучасної точки зору. Інтернет постійно розвивається реагуючи на поточний попит і пропозиції на ринку. Якщо є ризики в цьому виді бізнесу, але він дуже об’ємний і привабливий, то значить в Інтернеті повинні бути рішення, які ці ризики знімають або зробити їх мінімальними.

  Так і є. Останнім часом з’явилося досить багато різних сайтів-посередників, які допоможуть значно знизити ризики при обміні електронної валюти.

  Приміром — сайт http://kurses.com.uamonitoring

  Чим же хороший цей сайт?

 • Це агрегатор різних сервісів інтернету з обміну електронних валют. Вам не доведеться з різних, часто сумнівних, джерел отримувати посилання потрібних вам сайтах.
 • Крім агрегації, на сайті присутній оцінка і відсів шахрайських сайтів, так званий «чорний список». Це допомагає вам спиратися в оцінці не тільки на свої помилки, втрати і досвід, але і на досвід інших людей, зайнятих таким же видом заробітку.
 • На сайті присутній набір інструментів віджетів, для різних браузерів. Ці інструменти дозволять вам моніторити ситуацію на валютному ринку більш ефективно і більш швидко і виважено приймати рішення.
 • Ну і на кінець, на сайті є супорт, який допоможе вам розібратися в деяких технічних питаннях роботи на цьому ринку.
 • Плюси безумовно є.

  І нарешті, якщо ви вирішили відкрити свій обмінний пункт електронних валют, то цей сайт для вас. Так звичайно, що він візьме свою невелику комісію за кожну транзакцію по обміну, але зате у вас буде потік клієнтів. Зверніть увагу на відвідуваність даного сайту. Якщо у вас немає під рукою інструментів, які показують подібну інформацію із закритих для перегляду лічильників, то підказую — середня відвідуваність 5 000+.

  Відповідаючи на питання початковий, Заробіток на обміні електронних валют — чи це можливо, відповім — ТАК, можна. Цілком реально.

  Але, треба бути обережним, і тому шукайте надійні сервіси та інструменти, які допоможуть вам робити гроші, може і невеликі, але більш надійно і просто.