Реальні бінарні опціони — вибір брокерів

Повернемося ще раз до теми про реальні бінарні опціони. Розпочався новий рік, і теми заробітку, як ключове питання досягнення багатьох інших цілей, встають в повний зріст.

Новорічні канікули можна витратити на пошуки можливостей заробітку, щоб істотно поправити своє матеріальне становище.

Чому саме бінарні опціони?

На відміну від будь-яких інших фінансових інструментів, саме бінарні опціони відрізняються своєю простотою.

У класичному варіанті торгівлі, вам необхідно лише визначити, чи буде ціна базового активу вище або нижче поточної (так званий страйк прайс).

Саме внаслідок цієї простоти, тисячі і тисячі новачків постійно приходять на цей ринок, реєструються у брокерів і починають свою торгівлю.

Не думайте, що успіх приходить до кожного. Для того, щоб чогось досягти, потрібно вчитися і вчитися. Так, найчастіше це вчитися на своїх помилках, так як удавана простота, все-таки не дає гарантії успіху.

А враховуючи, що ставки в бінарних опціонах, можуть приносити дуже непогані відсотки на базовий актив, навіть при незначних відхиленнях в ціні, то такі можливості роблять бінарні опціони подвійно привабливими.

Візьмемо простий приклад.

 • Ви, як трейдер, інвестуєте 30 доларів США на контракт з прибутковістю 75 відсотків з базовим активом CHF/USD на строк 10 хвилин.
 • Страйк прайс з цього активу дорівнює 1,5250.
 • Ви купуєте контракт Call (вгору). Тобто вважаєте, що через 10 хвилин, ціна CHF/USD буде вище, ніж 1,5250.
 • В результаті, за 10 хвилин, валютна пара дійсно зростає у вартості до 1,5255, тобто рух складає всього п’ять пунктів. Але при цьому, ви отримуєте 75 відсотків від своєї інвестиції в 30 доларів США, а це 22,5 доларам США, добавок до своїх вкладеним 30 доларів, які вам також повернуться.

Можливі такі вкладення, наприклад, на Форекс? Звичайно ж ні. І ця причина є визначальною для багатьох при виборі ринку акцій.

Наскільки безпечні бінарні опціони?

Розглядаючи тільки торговельні ризики, то вони істотно нижче, ніж, наприклад, у торгівлі на Форекс. Так як у бінарних опціонах фіксовані ризики і заздалегідь відомі відсотки прибутковості, що істотно спрощує завдання торгівлі.

Але є ризики і неторговельні. В основному вони пов’язані з роботою вибраного вами брокера. І тут можливі різні неприємні нюанси, особливо, якщо компанія, яка надає доступ на фінансові ринки, є початківцем і ще ненадійною.

Можна уникнути таких ризиків?

В першу чергу, при виборі брокера важливо проводити відповідні перевірки:

 • Регулюючий орган брокера бажано повинен бути в Європейському Союзі. Таким брокерам варто довіряти свої капітали.
 • Допоможе уникнути зайвих ризиків, аналіз незалежних рейтингів брокерів бінарних опціонів. Шукайте в Інтернеті такі рейтинги, але тільки саме незалежні, а не опубліковані на сайтах самих брокерських компаній.
 • Важливий момент – репутація брокера. В інтернеті також є сайти, де публікуються відгуки про реальні бінарні аукціони, про брокерів, які пропонують послуги ранки.

Виходячи з цих базових перевірок, завжди можна вибрати гідного брокера, з яким можна буде працювати.

З яких опціонів варто починати?

Видів бінарних опціонів існує кілька.

Самий простий для початківців — бінарний опціон «Вгору\вниз«(інша назва call put).

Це перший, що з’явився на ринку, вид опціону і він самий простий, як в розумінні, так і в самій торгівлі.

Переваги-недоліки опціону Вгору\вниз

 • Основний плюс опціону — зрозумілість і простота, про яку ми сказали вище.
 • Друга перевага опціону — наявність маси стратегій, що перекочували прямо з Форекс.
 • Третя перевага опціону — на ньому можна торгувати і короткостроково і середньостроково і навіть довгостроково. Тут у вас буде широке поле для експериментів.
 • І нарешті, істотною перевагою є також відносно висока прибутковість. По опціонах вгору\вниз можна отримувати до 90 відсотків.

Що стосується недоліків опціону Вгору\вниз, то суттєвих немає. І це теж є однією з причин, чому вони є сьогодні найбільш популярними.

Також початківцям можна рекомендувати опціон «Один дотик» (інша назва OneTouch).

Переваги-недоліки опціону Одне торкання

 • Найбільш суттєва перевага опціонів Один дотик – їх прибутковість. Цифри в 500-600 відсотків від інвестиції цілком звичні. Немає ні одного фінансового інструменту, який пропонував би таку прибутковість всього за тиждень. Опціон OneTouch є також найбільш прибутковим і на ринку бінарних опціонів.
 • Наступна перевага опціону Один дотик — умови контракту. Ціна базового активу повинна торкнутися обумовленого рівня. Після такого дотику, контракт автоматичні закривається, і трейдер отримує прибуток.
 • Третя перевага — наявність достатньої кількості стратегій. Причому, тут можна користуватися навіть новинними стратегіями бінарних опціонів. Тобто можна розраховувати, що після тієї або іншої важливої статистики або рішення, ціна отримає солідний імпульс. Можна застосовувати і трендові стратегії. Тобто, вам необхідно буде орієнтуватися на пробиття локальних рівнів для того, щоб досягти цілей і заробити.

Є, звичайно, у опціонів Одне торкання і свої недоліки:

 • В першу чергу — це те, що ризики торгівля такими контрактами значно вище, ніж у інших опціонів. Звичайно, прибутковість 600 відсотків – це дуже добре. Але такі бінарні опціони підходять далеко не всім. Принаймні, початківцям рекомендується починати не з них.
 • Інший недолік полягає в тому, що купувати контракти можна тільки в певний час. Хоча, це одночасно і перевага, і недолік. З одного боку — не потрібно поспішати при ухваленні рішень. З іншого боку сторони, купити опціон серед тижня буде можливо.

Є й інші види бінарних опціонів, але для початківців вони досить складні і вимагають часу і зусиль на навчання. Для новачків такі опціони більш складні і більш ризиковані.