Заробіток на смс відправленнях

Заробіток на смс відправленнях вельми популярний напрям. Багато користувачів інтернету хоча б раз стикалися з відправкою смс на короткий номер для того, що б скористатися різними платними послугами. Ресурси різної тематики рясніють заголовками, які приваблюють відвідувачів і пропонують ліки від усіх хвороб! Тим не менш, достатня кількість сайтів дійсно готові поділитися з вами унікальною інформацією за невелику плату.

Вартість послуги

Така послуга може коштувати близько 10$. Ви відправляєте sms на короткий номер і отримуєте потрібну інформацію. Такий вид заробітку для власників унікального ресурсу або ідеї, називається смс – біллінг. Ви можете так само приєднатися до команди тих, хто заробляє гроші на смс розсилки.

Великі фірми, що продають індивідуальні дієти, лякаючі гороскопи, різні забавні тести. Вам, якщо ви готові стати партнером, вони готові віддавати до 80% від свого заробітку! Найголовніше для таких фірм – охопити якомога більшу аудиторію в інтернеті!

Виберіть систему і після регістріраціі, вам нададуть такі матеріали як, банери, партнерські посилання. Наступним кроком, буде розміщення на своєму сайті реклами платного ресурсу. Власне, все! Платити нічого не потрібно. Дохід будете отримувати ви кожен раз, коли ваш відвідувач натисне на посилання і відправить смс. Ваше завдання, в даному випадку, буде полягати в залученні клієнтів або пасивному очікуванні останніх.

Заработок на смс отправлениях

Розподіл заробітку на смс

Майте на увазі, що прибуток від платних смс будуть ділити між собою власник сайту, провайдер і оператор мобільного зв’язку. Це діє для всіх коротких номерів. Гроші, які залишаться, діляться наступним чином 80% — вам, 20% — власнику платного ресурсу. Приблизно з одного смс за 10$, ви можете мати близько 4$. Звичайно, відправляють смс далеко не всі відвідувачі, які перейшли на ваше посилання, тим не менш, навіть невеликої кількості достатньо, що б цей бізнес приносив вам дохід.

Для тих, хто не любить чужих пропозицій, пропонуємо інший підхід! Заведіть свій короткий чотиризначний номер, на який користувачі зможуть відправляти вам платні смс! В цьому випадку, вам доведеться безпосередньо працювати з смс – провайдером.

Якщо ідея, яка прийшла вам в голову, ще ніким не реалізована, сміливо реєструйтеся в смс – білінгу. Можете звернути свою увагу на проект під назвою SMSRENT – хороша платформа для створення власного смс – сервісу.

Заработок на смс отправлениях

Вибирайте вподобаний короткий номер, який підходить вам за ціною та зареєструйте префікс. Префікс користувачі будуть вводити у вигляді букв або цифр, за вашим бажанням, кожен раз, коли будуть відправляти смс повідомлення.

У випадку якщо ви хороший генератор ідей, то незабаром будете отримувати відрахування на Webmonney, за всі смс надіслані для вас! І заробіток на смс стане для вас реальністю!