Особливості хімчистки мяких меблів

Розглянемо корисну інформацію тим, хто хоче організувати або вже організував бізнес на надання клінінгових послуг, зокрема хімчистки м’яких меблів. Бізнес цей вимагає знання і дотримання певної технології робіт.

Побутові поверхні з різних видів текстилю схильні до досить швидкого забруднення, тому вони вимагають ретельного догляду, який повинен здійснюватися з певною періодичністю і з дотриманням певних правил.

Для проведення процедури з хімічного очищення тканин краще скористатися послугами, які надає клінінгова компанія москва.

Якщо не забезпечувати належний догляд за м’якими меблями, вона буде накопичувати велику кількість пилу і стане місцем, сприятливим для розмноження клопів, а також інших паразитів.

В результаті у мешканців може початися алергія або навіть респіраторні захворювання.

Процес хімчистки м’яких меблів

Ця процедура складається з трьох етапів:

  • усунення плям;
  • волога глибока очистка;
  • обробка антистатиком;
  • висушування.

Спочатку фахівці виводять застарілі плями, використовуючи засоби з певними активними формулами речовин у складі.

Після цього за допомогою пилососа усувається пил, що скупчилася на поверхні матеріалів. Далі виводяться видимі забруднення, для яких використовуються інші миючі компоненти.

Обов’язково перед застосуванням їх тестують на ділянках поверхні, яка прихована від очей, щоб запобігти завданню шкоди меблевих конструкцій.

Наступний етап — глибока волога хімчистка. Для цього використовується спеціальний шампунь, завдяки якому з волокон виводяться залишилися частинки бруду і пил. До складу миючого засобу повинен входити антистатик, який також виконує роль кондиціонера.

Залишки шампуню видаляються за допомогою застосування спеціального пристрою (екстрактора), які також використовується для хімчистки килимів. Такий пристрій схоже за принципом роботи на звичайний пилосос, проте значно перевершує його по потужності. На цьому етапі важливо домогтися повного висихання тканин.

Таким чином, хімчистка м’яких меблів являє собою багатоступеневу процедуру, яка потребує використання спеціального устаткування і засобів.

Зважаючи на складність процедури рекомендується довірити цю роботу професіоналам. В силу цього, бізнес на клінінгових послуг завжди затребуваний і має хороші показники для розвитку у будь-якому місті.