Заробіток на Адвего — чого можна чекати і скільки заробити

Заробіток на Адвего, мабуть є найкращим способом заробітку в мережі інтернет без вкладення коштів. Суть заробітку на продажу унікального контенту. Але спочатку, давайте розберемося — що ж таке Адвего.

Що таке Адвего?

Адвего – це онлайн біржа статей на найрізноманітніші теми. На даний момент Адвего є найбільшим постачальником унікального контенту в мережі інтернет.

Сайтом користуються в основному ті люди, які хочуть знайти різний унікальний матеріал для свого сайту, інтернет-щоденника або блогу для подальшої його розкрутки. Це покупці контенту.

А прості користувачі, які хочуть заробити на Адвего, можуть продати свій унікальний контент, у вигляді різних статей.

Для того, щоб почати роботу від Вас потрібно всього лише реєстрація на сайті та після реєстрації ви відразу можете приступати до роботи.

Зазначимо, що реєстрація безкоштовна і не потребує ніяких грошових вкладень. Для того щоб знайти роботу, треба перейти на вкладку пошуку роботи.

Там ви побачите широкий вибір різних завдань починаючи з роботи в популярних соціальних мережах (Facebook, ВКонтакте , Twitter та інші) і закінчуючи копірайтингом/рерайтинг.

Також на сайті існує магазин унікальних статей, де Ви можете купити або продати статтю і отримати непоганий заробіток.

Заработок на Aдвего - чего можно ожидать

Оплата за одне виконане завдання може скласти в середньому 0.3 — 1$.

Особливості заробітку

  • Треба пам’ятати, що іноді виконання десяти дрібних завдань виходить легше і швидше, ніж зробити одне велике завдання. Заробіток за годину роботи може скласти від 2.5 до 4$.
  • Мінімальна сума для виведення коштів на сайті — 5$. Для виведення коштів необхідно мати WebMoney Гаманець. Зазвичай гроші перераховуються на Ваш гаманець протягом одного дня.
  • Перш, ніж почати виконання певної роботи, необхідно уважно прочитати умову замовлення. Якщо неправильно виконати завдання, замовник просто відмовить у виплаті, а в разі обману, модератори сайту можуть заблокувати Ваш аккаунт і Ви ніколи не зможете більше прийняти замовлення.

Чим хороший заробіток на Адвего, це те, що він підходить для будь-якої людини, яка вміє користуватися інтернетом. І головна перевага такої роботи полягає в тому, що ви самі можете розпоряджатися своїм часом не виходячи з дому.

Намагайтеся спершу сфокусуватися на якійсь одній, вузькій темі. Тієї яку ви найкраще знаєте. Це може бути тема співзвучна вашої роботи або хобі. Це підвищить якість вашої роботи, а значить і підвищить шанси на успіх у виконанні завдань. Також це допоможе швидше набрати рейтинг.

Пізніше коли напрацюєте рейтинг та авторитет на сайті, зможете розширювати тематику замовлень.

Заработок на Aдвего - чего можно ожидать